| Materiał | Stop aluminium |
|---|---|
| Odblokuj sposób | Aplikacja mobilna + odcisk palca + hasło + karta + klucz |
| Pojemność odcisków palców | 100 |
| Czujnik odcisków palców | Pojemnościowy |
| Aplikacja Tuya | obsługuje iphone'a i telefon z systemem Android |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Materiał | stop aluminium |
| Odblokuj sposób | Aplikacja mobilna + odcisk palca + hasło + karta + klucz |
| Pojemność linii papilarnych | 100 |
| APLIKACJA Tuya | wsparcie iphone i telefon z systemem android; |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Materiał | stop aluminium |
| Odblokuj sposób | Aplikacja mobilna + odcisk palca + hasło + karta + klucz |
| Pojemność linii papilarnych | 100 |
| APLIKACJA Tuya | wsparcie iphone i telefon z systemem android; |
| Nazwa produktu | Blokada drzwi z czytnikiem linii papilarnych Hasło dotykowe Bezkluczykowa inteligentna klawiatura cy |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, aluminium |
| Aplikacja Tuya | IOS, Android |
| Odblokuj sposób | Aplikacja mobilna + odcisk palca + hasło + karta + klucz |
| Odpowiednia grubość drzwi | 4 szt.Baterii AA 1,5 V, port ładowania USB w nagłych wypadkach |
| Metoda odblokowania | twarz, odcisk palca, hasło, karta, aplikacja, klucz |
|---|---|
| Materiał | Stop aluminium |
| APLIKACJA | Tuya Wifi |
| Bateria | Akumulator litowy o pojemności 5000 mAh; |
| Zablokuj rozmiar ciała | 24*240mm |
| Materiał | Stop aluminium |
|---|---|
| Odblokuj sposób | Aplikacja mobilna + odcisk palca + hasło + karta + klucz |
| Pojemność odcisków palców | 100 |
| Czujnik odcisków palców | Pojemnościowy |
| Aplikacja Tuya | obsługuje iphone'a i telefon z systemem Android |
| Metoda odblokowania | twarz, odcisk palca, hasło, karta, aplikacja, klucz |
|---|---|
| Materiał | Stop aluminium |
| APLIKACJA | Tuya Wifi |
| Bateria | Akumulator litowy o pojemności 5000 mAh; |
| Zablokuj rozmiar ciała | 24*240mm |
| Metoda odblokowania | odcisk palca, hasło, karta, aplikacja, klucz |
|---|---|
| Materiał | stop aluminium |
| APLIKACJA | Tuya Wifi |
| Klucz mechaniczny | Wspierać się |
| Wymiary | 16,8*3,4 cm |
| Metoda odblokowania | odcisk palca, hasło, karta, aplikacja, klucz |
|---|---|
| Materiał | Stop aluminium |
| APLIKACJA | Tuya Wifi |
| Klucz mechaniczny | Wsparcie |
| Wymiary | 16,8*3,4 cm |
| Nazwa produktu | Wodoodporna metalowa klawiatura Rfid Kontrola dostępu do linii papilarnych z aplikacją Tuya |
|---|---|
| Pojemność linii papilarnych | 300 |
| Kontr dostępu | Wyjście przekaźnika blokady/wyjście alarmowe/przycisk wyjścia/czujnik drzwi |
| Komunikacja | Wiegand IN |
| Tryb pracy | samodzielny |