| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy HD 720 P IPS |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | 4 w jednym: twarz/odcisk palca/PIN/karta/kombinacja |
| OS | System Linux |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Wyświetlacz | Ekran dotykowy o przekątnej 4,3 cala |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Pojemność twarzy/karty RFID/hasła | Standardowo 5000, opcjonalnie 50000 |
| Pojemność rekordu | 500 000 |
| Komunikacja | USB, RS485, TCP/IP, dysk U, WFII (opcjonalnie) |
| Komunikacja | TCP / IP, Wi-Fi, sterownik USB |
|---|---|
| Pokaz | 4,3-calowy ekran dotykowy TFT |
| Napięcie / prąd | 12V 1A |
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Pojemność użytkownika | 10.000 |
| Ekran | 4,3-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Rozkład | 272*480 |
| Tryb identyfikacji | 1: N, 1: 1 |
| Szybkość identyfikacji | ≦ 0,2 s |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 |
| Pojemność twarzy | 10000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 1000000 |
| Pojemność hasła | 10000 |
| Wyświetl rozmiar | 5-calowy kolorowy ekran LCD TFT HD |
| Access Contr | Wyjście przekaźnikowe zamka / wyjście alarmowe / przycisk wyjścia / czujnik drzwi |
| procesor | Dwurdzeniowy procesor ARM Cortex-A7 1,2G |
|---|---|
| NPU | 1,2 t |
| Aparat fotograficzny | Kolorowa kamera SONY 200 W Pixel hd WDR, kamera na podczerwień 200 W; |
| Pokaz | 8-calowy pojemnościowy ekran dotykowy LCD IPS |
| Styl identyfikacji | Rozpoznawanie twarzy światłem widzialnym, PIN, kombinacja twarzy i PIN, ID/IC/ |
| Styl identyfikacji | Twarz, odcisk palca, dowód tożsamości, hasło, dłoń |
|---|---|
| Komunikacja | USB, TCP / IP, RS485, WIFI (opcjonalnie) |
| Pojemność twarzy | 1000 |
| Pojemność odcisków palców / kart / pinów | 3000 |
| Rekordowa pojemność | 100 000 |
| Nazwa produktu | Kontrola dostępu do skanowania twarzy |
|---|---|
| Wyświetlacz | 10.1 calowy ekran |
| Sposób komunikacji | TCP/IP, WIFI, USB |
| System operacyjny | Linux 3.1 |
| Tryb weryfikacji | twarz, odcisk palca, karta rfid, pin. |
| Pokaz | 2,4 kolorowy wyświetlacz LCD TFT |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Odcisk palca, karta, hasło |
| Funkcje opcjonalne | Bateria zapasowa / IC / GPRS / 3G / 4G |
| Pomiary biometryczne | odcisk palca |
| Komunikacja | TCP / IP, Wi-Fi, RS485, linia USB, sterownik pióra USB |
| Cecha szczególna | IP65 / 67 wodoodporna |
|---|---|
| Komunikacja | TCP / IP, Wi-Fi, sterownik USB |
| Pokaz | 5-calowy ekran dotykowy HD |
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Napięcie / prąd | 12V 1A-5A |