| Wyświetlacz | Ekran dotykowy 5-calowy ekran dotykowy TFT |
|---|---|
| Pojemność twarzy | 3000 |
| Pojemność użytkownika | 3000 |
| Pojemność karty | 3000 (opcjonalnie) |
| Komunikacja | Pendrive Wifi/TCP/IP/USB |
| Pokaz | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Pojemność twarzy / karty RFID / hasła | Standardowo 5000, opcjonalnie 20000 |
| Pojemność zapisu | 1000 000 |
| Komunikacja | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (opcjonalnie) |
| Wyświetlacz | 2,8-calowy pojemnościowy ekran dotykowy LCD |
|---|---|
| Pojemność karty twarzy/RFID/hasła | 5000 |
| Pojemność rekordu | 500 000 |
| Szybkość identyfikacji | mniej niż 0,2s |
| tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Cecha szczególna | IP65 / 67 wodoodporna |
|---|---|
| Komunikacja | TCP / IP, Wi-Fi, sterownik USB |
| Pokaz | 5-calowy ekran dotykowy HD |
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Napięcie / prąd | 12V 1A-5A |
| Komunikacja | TCP / IP, Wi-Fi, sterownik USB |
|---|---|
| Pokaz | 4,3-calowy ekran dotykowy TFT |
| Napięcie / prąd | 12V 1A |
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Pojemność użytkownika | 10.000 |
| Nazwa modelu | System rozpoznawania twarzy GPS Tracking Guard Tour |
|---|---|
| Poziom wodoodporności | IP-67 |
| Częstotliwość RFID | Tagi NFC 13,56 MHz |
| Komunikacja | 2G, 4G, WIFI, przesyłanie w czasie rzeczywistym |
| Rezolucja | 480*800 |
| Nazwa produktu | TIMMY Online GPS Patrol Guard 125KHZ Wodoodporny monitoring patrolowy |
|---|---|
| Odczytaj odległość | 3-5 cm |
| Podanie | Rurociąg naftowy, przemysł chemiczny, górniczy |
| Typ Baterii | Akumulator litowy 3,7 V. |
| Pojemność baterii | 1800 mah |
| Nazwa produktu | TIMMY Online GPS Patrol Guard 125KHZ Wodoodporny monitoring patrolowy |
|---|---|
| Odczytaj odległość | 3-5 cm |
| Podanie | Rurociąg naftowy, przemysł chemiczny, górniczy |
| waga | 120g |
| Czas czytania | 1 sekunda |