| Pokaz | 5-calowy pojemnościowy ekran dotykowy LCD |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta RFID, hasło |
| Rozkład | 1280 * 720 |
| Aparat fotograficzny | 2M Pixel Kolorowa kamera WDR + 2M na podczerwień |
| Komunikacja | TCP / IP, Ethernet (stacjonarny), USB |
| Pokaz | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Pojemność twarzy / karty RFID / hasła | Standardowo 5000, opcjonalnie 20000 |
| Pojemność zapisu | 1000 000 |
| Komunikacja | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (opcjonalnie) |
| Pokaz | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Pojemność twarzy / karty RFID / hasła | Standardowo 5000, opcjonalnie 20000 |
| Pojemność zapisu | 1000 000 |
| Komunikacja | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (opcjonalnie) |
| Przechowywanie danych | Chmura, lokalnie na maszynie lub komputerze |
|---|---|
| System | Linux |
| Pojemność twarzy | 50 000 |
| Pojemność dzienników | 500 000 |
| Wyświetl rozmiar | 5-calowy ekran dotykowy HD |
| Pojemność twarzy | 10 000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 10,0000 |
| Transakcje | 1 000 000 |
| Wyświetl rozmiar | 5-calowy kolorowy ekran |
| Komunikacja | Wejście / wyjście TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand |
| Pojemność użytkownika | 50 000 |
|---|---|
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Wyświetl rozmiar | 8-calowy ekran dotykowy IPS |
| Obsługa kart | IC/ID/ (opcjonalnie) |
| Rozpoznawanie OdległośćOdległość | 0,5–2,5 m |
| Rozkład | 800 * 480 |
|---|---|
| System | Linux |
| Pojemność użytkownika | 10 000 |
| Rekordowa pojemność | 1 000 000 |
| Wyświetl rozmiar | 4,3-calowy ekran dotykowy LCD |
| Pojemność użytkownika | 50 000 |
|---|---|
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Wyświetl rozmiar | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
| Obsługa kart | IC/ID/ (opcjonalnie) |
| Rozpoznawanie OdległośćOdległość | 0,5-2,5 m |
| Pojemność użytkownika | 50 000 |
|---|---|
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Wyświetl rozmiar | 4,3-calowy ekran dotykowy IPS |
| Obsługa kart | IC/ID |
| Rozpoznawanie OdległośćOdległość | 0,5-2,5 m |
| Pojemność twarzy | 5000 |
|---|---|
| Transakcje | 500 000 |
| Pojemność odcisków palców | 10 000 |
| Aparat fotograficzny | Dual Cameras 2M Pixel HD Color; Podwójne kamery 2 mln pikseli w kolorze HD; 2M infr |
| Wyświetl rozmiar | 5-calowy ekran dotykowy HD IPS |