| Typ kodu kreskowego | Kod QR/Kod kreskowy |
|---|---|
| Tryb dekodowania | Dekodowanie obrazu |
| Typ karty | EM/karta elektroniczna |
| Odległość odczytu (karta) | 3 ~ 6 cm |
| Funkcja czytania | Autoindukcja, wskazówka dźwiękowa |
| Typ kodu kreskowego | Kod QR/Kod kreskowy |
|---|---|
| Tryb dekodowania | Dekodowanie obrazu |
| Typ karty | EM/karta elektroniczna |
| Odległość odczytu (karta) | 3 ~ 6 cm |
| Funkcja czytania | Autoindukcja, wskazówka dźwiękowa |
| Typ kodu kreskowego | Kod QR/Kod kreskowy |
|---|---|
| Tryb dekodowania | Dekodowanie obrazu |
| Typ karty | EM/karta elektroniczna |
| Odległość odczytu (karta) | 3 ~ 6 cm |
| Funkcja czytania | Autoindukcja, wskazówka dźwiękowa |
| Numer modelu | TM1000 |
|---|---|
| Rekordowa pojemność | 200 000 |
| Pojemność użytkownika | 3000 |
| Pojemność karty | 3000 |
| Komunikacja | USB |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Komunikacja | Wejście i wyjście Wiegand /USB/RS232/RS485 |
| Tryb weryfikacji | Karta RFID (kod QR) |
| Typ kodu kreskowego | QR, kod jednowymiarowy |
| Odległość odczytu (karta) | 3 ~ 6 cm |