| model | HF2 |
|---|---|
| system operacyjny | Androida 13.0 |
| Procesor | Unisoc T606 8-coe 1,6 GHz 12 nm |
| BARAN | 4 GB |
| ROM | 64 GB |
| Wyświetlacz | 4,3-calowy pojemnościowy ekran dotykowy LCD |
|---|---|
| Pojemność karty twarzy/RFID/hasła | Standardowe 5000 |
| Pojemność rekordu | 500 000 |
| Szybkość identyfikacji | mniej niż 0,2s |
| tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Pojemność twarzy | 1000 |
|---|---|
| Pojemność odcisków palców | 5000 |
| Pojemność karty | 5000 |
| Rekordowa pojemność | 300 000 |
| Pokaz | 2,8 cala TFT |
| System operacyjny | Androida 11 |
|---|---|
| Algorytm | Algorytm wykrywania żywotności lornetki i algorytm rozpoznawania twarzy oraz algorytm kodu QR |
| język/głos | Chiński, angielski (standard), obsługujący dostosowywanie różnych języków i głosów |
| Pojemność użytkownika (osoba) | 10 000 użytkowników (10 000 zarejestrowanych użytkowników z rozpoznawaniem twarzy/hasłem/kartą, 20 0 |
| Rekordy Użytkowników (wpis) | 1 000 000 rekordów (obsługuje rozpoznawanie żył twarzy/dłoni w celu nagrywania i robienia zdjęć na m |
| System operacyjny | Androida 11 |
|---|---|
| Algorytm | Algorytm wykrywania żywotności lornetki i algorytm rozpoznawania twarzy oraz algorytm kodu QR |
| język/głos | Chiński, angielski (standard), obsługujący dostosowywanie różnych języków i głosów |
| Pojemność użytkownika (osoba) | 10 000 użytkowników (10 000 zarejestrowanych użytkowników z rozpoznawaniem twarzy/hasłem/kartą, 20 0 |
| Rekordy Użytkowników (wpis) | 1 000 000 rekordów (obsługuje rozpoznawanie żył twarzy/dłoni w celu nagrywania i robienia zdjęć na m |
| Pokaz | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Pojemność twarzy / karty RFID / hasła | Standardowo 5000, opcjonalnie 20000 |
| Pojemność zapisu | 1000 000 |
| Komunikacja | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (opcjonalnie) |
| Pokaz | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Pojemność twarzy / karty RFID / hasła | Standardowo 5000, opcjonalnie 20000 |
| Pojemność zapisu | 1000 000 |
| Komunikacja | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (opcjonalnie) |
| Pojemność odcisków palców | 5000 |
|---|---|
| Pojemność twarzy | 1000 |
| Pojemność karty | 5000 |
| Rekordowa pojemność | 300 000 |
| Pokaz | 2,8 cala TFT |
| Wyświetlacz | Ekran dotykowy o przekątnej 4,3 cala |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Pojemność twarzy/karty RFID/hasła | Standardowo 5000, opcjonalnie 50000 |
| Pojemność rekordu | 500 000 |
| Komunikacja | USB, RS485, TCP/IP, dysk U, WFII (opcjonalnie) |
| Nazwa produktu | Kontrola dostępu do twarzy AI |
|---|---|
| Ekran | 4,3-calowy ekran dotykowy HD |
| Aparat dwuogniskowy | Kolorowa kamera na podczerwień WDR + 200 W o mocy 200 W |
| System operacyjny | Linux 3.10 |
| Weryfikacja | Twarz, szpilka, karta RFID |