| Rodzaj | EFace Recognition System kontroli dostępu do drzwi z API |
|---|---|
| Pomiar biometryczny | Rozpoznawanie twarzy/skaner linii papilarnych |
| Wyświetlacz | 5-calowy ekran dotykowy |
| Komunikacja | TCP/IP, USB, WIFI |
| Gwarancja | Roczna gwarancja |
| Materiał skorupy | Obudowa ze stopu aluminium (opcjonalnie uchwyty do montażu na ścianie i bramie) |
|---|---|
| Procesor | RK3568, czterordzeniowa architektura ARM Cortex-A55, częstotliwość główna 1,8 GHz |
| GPU | Mali-G52-2EE |
| NPU | Moc obliczeniowa 0,8T |
| BARAN | 2 GB pamięci DDR4 (standard)/możliwość rozszerzenia |
| System operacyjny | Androida 11 |
|---|---|
| Algorytm | Algorytm wykrywania żywotności lornetki i algorytm rozpoznawania twarzy oraz algorytm kodu QR |
| język/głos | Chiński, angielski (standard), obsługujący dostosowywanie różnych języków i głosów |
| Pojemność użytkownika (osoba) | 10 000 użytkowników (10 000 zarejestrowanych użytkowników z rozpoznawaniem twarzy/hasłem/kartą, 20 0 |
| Rekordy Użytkowników (wpis) | 1 000 000 rekordów (obsługuje rozpoznawanie żył twarzy/dłoni w celu nagrywania i robienia zdjęć na m |
| Pojemność twarzy | 3000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 110000 |
| Pojemność odcisków palców | 3000 |
| Wyświetl rozmiar | 2,8-calowy kolorowy ekran LCD TFT HD |
| Access Contr | Wyjście przekaźnikowe zamka / wyjście alarmowe / przycisk wyjścia / czujnik drzwi |
| Pojemność twarzy | 1000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 300000 |
| Pojemność linii papilarnych | 5000 |
| Rozmiar wyświetlacza | 2,8-calowy pojemnościowy ekran dotykowy HD |
| Komunikacja | TCP/IP/Wi-Fi (opcjonalnie)/Wegand Wejście/Wyjście |
| System operacyjny | Androida 11 |
|---|---|
| Algorytm | Algorytm wykrywania żywotności lornetki i algorytm rozpoznawania twarzy oraz algorytm kodu QR |
| język/głos | Chiński, angielski (standard), obsługujący dostosowywanie różnych języków i głosów |
| Pojemność użytkownika (osoba) | 10 000 użytkowników (10 000 zarejestrowanych użytkowników z rozpoznawaniem twarzy/hasłem/kartą, 20 0 |
| Rekordy Użytkowników (wpis) | 1 000 000 rekordów (obsługuje rozpoznawanie żył twarzy/dłoni w celu nagrywania i robienia zdjęć na m |
| Pojemność twarzy | 10000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 1000000 |
| Pojemność hasła | 10000 |
| Wyświetl rozmiar | 5-calowy kolorowy ekran LCD TFT HD |
| Access Contr | Wyjście przekaźnikowe zamka / wyjście alarmowe / przycisk wyjścia / czujnik drzwi |
| Pojemność odcisków palców | 3000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 200000 |
| Pojemność hasła | 3000 |
| Wyświetl rozmiar | 2,4-calowy kolorowy ekran TFT LCD |
| Access Contr | Wyjście przekaźnikowe zamka / wyjście alarmowe / przycisk wyjścia / czujnik drzwi |
| Ekran | 8-calowy ekran dotykowy HD IPS |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | 1: N, 1: 1 |
| Szybkość identyfikacji | ≦ 0,2 s |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 50 000 |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| procesor | Dwurdzeniowy procesor ARM Cortex-A7 1,2G |
|---|---|
| NPU | 1,2 t |
| Aparat fotograficzny | Kolorowa kamera SONY 200 W Pixel hd WDR, kamera na podczerwień 200 W; |
| Pokaz | 8-calowy pojemnościowy ekran dotykowy LCD IPS |
| Styl identyfikacji | Rozpoznawanie twarzy światłem widzialnym, PIN, kombinacja twarzy i PIN, ID/IC/ |