| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy HD 720 P IPS |
|---|---|
| OS | System Linux |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 (opcjonalnie 50 000) |
| Pojemność rekordu | 500 000 |
| Pojemność linii papilarnych | 10 000 |
| Pojemność użytkownika | 50 000 |
|---|---|
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Wyświetl rozmiar | 8-calowy ekran dotykowy IPS |
| Obsługa kart | IC/ID/ (opcjonalnie) |
| Rozpoznawanie OdległośćOdległość | 0,5–2,5 m |
| Tryb identyfikacji | Twarz/hasło i kombinacja |
|---|---|
| Ekran | 4,3-calowy ekran dotykowy |
| system operacyjny | System Linux |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| System operacyjny | Linux |
|---|---|
| Pokaz | 4,3-calowy ekran IPS o wysokiej rozdzielczości |
| Rozkład | 800X480 |
| Szybkość rozpoznawania twarzy | ≦ 0,2 s |
| Pojemność twarzy / użytkownika | 10 000 |
| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy HD 720 P IPS |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | 4 w jednym: twarz/odcisk palca/PIN/karta/kombinacja |
| OS | System Linux |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Pojemność twarzy | 5000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 5000 |
| Pojemność karty | 5000 (opcjonalnie) |
| Wyświetlacz | Ekran dotykowy 5-calowy ekran dotykowy TFT |
| Język | Angielski i wsparcie OEM |
| Pojemność użytkownika | 50 000 |
|---|---|
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Wyświetl rozmiar | 5.0-calowy ekran dotykowy IPS |
| Obsługa kart | IC/ID/ (opcjonalnie) |
| Rozpoznawanie OdległośćOdległość | 0,5-2,5 m |
| procesor | Dwurdzeniowy procesor ARM Cortex-A7 1,2G |
|---|---|
| NPU | 0,6t |
| Aparat fotograficzny | Kolorowa kamera WDR 2MP hd, kamera na podczerwień 200W |
| RAM / ROM | 256M DDR; 256 mln pamięci DDR; 4G EMMC 4G EMMC |
| Pokaz | Pojemnościowy ekran dotykowy LCD o przekątnej 4,3 cala |
| procesor | Dwurdzeniowy procesor ARM Cortex-A7 1,2G |
|---|---|
| NPU | 0,6t |
| Pokaz | 5" pojemnościowy ekran dotykowy LCD IPS |
| Rozkład | 720 * 1280 |
| Język | angielski, hiszpański, turecki i 20 innych języków narodowych (głos) |
| język/głos | Chiński/angielski (standardowy) |
|---|---|
| Liczba użytkowników (osoby) | Standard 5000 (możliwość rozbudowy do 50000) |
| Pojemność twarzy | Standard 5000 (możliwość rozbudowy do 50000) |
| Pojemność odcisków palców | Dowolnie konfigurowalny |
| Pojemność karty | Standard 5000 (możliwość rozbudowy do 50000) |