| Pojemność twarzy | 10000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 1000000 |
| Pojemność hasła | 10000 |
| Wyświetl rozmiar | 5-calowy kolorowy ekran LCD TFT HD |
| Access Contr | Wyjście przekaźnikowe zamka / wyjście alarmowe / przycisk wyjścia / czujnik drzwi |
| Rodzaj | EFace Recognition System kontroli dostępu do drzwi z API |
|---|---|
| Pomiar biometryczny | Rozpoznawanie twarzy/skaner linii papilarnych |
| Wyświetlacz | 5-calowy ekran dotykowy |
| Komunikacja | TCP/IP, USB, WIFI |
| Gwarancja | Roczna gwarancja |
| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Szybkość identyfikacji | ≦ 0,2 s |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 (20 000/50 000 opcjonalnie) |
| Rozkład | HD 720 p |
| Ekran | 8-calowy ekran dotykowy HD IPS |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | 1: N, 1: 1 |
| Szybkość identyfikacji | ≦ 0,2 s |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 50 000 |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| procesor | Dwurdzeniowy procesor ARM Cortex-A7 1,2G |
|---|---|
| NPU | 0,6t |
| Aparat fotograficzny | Kolorowa kamera WDR 2MP hd, kamera na podczerwień 200W |
| RAM / ROM | 256M DDR; 256 mln pamięci DDR; 4G EMMC 4G EMMC |
| Pokaz | Pojemnościowy ekran dotykowy LCD o przekątnej 4,3 cala |
| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy HD 720 P IPS |
|---|---|
| OS | System Linux |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 (opcjonalnie 50 000) |
| Pojemność rekordu | 500 000 |
| Pojemność linii papilarnych | 10 000 |
| Procesor | MT6765 (G36), 8-rdzeniowy, 2,2 GHz |
|---|---|
| RAM i ROM | 4 GB RAM + 64 GB ROM (opcjonalnie 6 + 128) |
| Rozmiar ekranu | Twardy ekran o przekątnej 5,0 cala i wysokiej rozdzielczości, rozdzielczość (720*1280) HD |
| Ekran dotykowy | Ekran pojemnościowy, szkło Corning czwartej generacji, 5-punktowe sterowanie dotykowe |
| Pixel aparatu | Przód 500WFF, tył 1300WAF |
| Pojemność twarzy | 10000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 1000000 |
| Pojemność hasła | 10000 |
| Wyświetl rozmiar | 5-calowy kolorowy ekran LCD TFT HD |
| Access Contr | Wyjście przekaźnikowe zamka / wyjście alarmowe / przycisk wyjścia / czujnik drzwi |
| Pojemność twarzy | 5000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 500000 |
| Pojemność linii papilarnych | 5000 |
| Rozmiar wyświetlacza | Kolorowy ekran LCD o przekątnej 4,3 cala HD TFT |
| Kontr dostępu | Wyjście przekaźnika blokady/wyjście alarmowe/przycisk wyjścia/czujnik drzwi |
| Pojemność twarzy | 1000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 300000 |
| Pojemność odcisków palców | 5000 |
| Wyświetl rozmiar | 2,8-calowy kolorowy ekran LCD TFT HD |
| Access Contr | Wyjście przekaźnikowe zamka / wyjście alarmowe / przycisk wyjścia / czujnik drzwi |