| Zasilacz | 12V |
|---|---|
| Antena | Antena okrągła 7dbi |
| Odległość czytania | 0-8m |
| Komunikacja | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| Opcjonalny | TCP/IP, WIFI, GPRS |
| Nazwa produktu | Czytnik RFID UHF dalekiego zasięgu |
|---|---|
| Antena | Antena spolaryzowana liniowo 9dBi |
| Częstotliwość pracy | 860~960MHZ |
| Odległość czytania | 1 ~ 8 metrów |
| Odczyt grupowy | 50 tagów |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Komunikacja | body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断154 window.onload = function () { docu |
| tryb weryfikacji | Karta RFID |
| Antena | Antena okrągła 8dbi |
| Częstotliwość pracy | ISM 902 928 MHz i ISM 865-868 MHz |
| Nazwa produktu | Czytnik kart UHF |
|---|---|
| Protokoły | ISO18000-68, ISO18000-6C (EPC GEN2) |
| Tryb pracy | Stała częstotliwość lub programowalna programowa |
| Porty komunikacyjne | WG 26/34/98, RS485,RS232,USB |
| Zakres odczytu | 0~5m (duża moc 0~8m) |
| Sipport Portocols | ISO18000-6B (ISO18000-6C (EPC GEN2)) |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | ISM 902~928MHz i ISM 865~868MHz,Inne standardy częstotliwości (na zamówienie) |
| Tryb pracy | Stała częstotliwość lub programowalny programowo |
| Moc RF | 0~30dBm (Programowalne programowo) |
| Zakres odczytu | 0-5 m (wysoka moc 0 ~ 8 m) |
| Pokaz | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Pojemność twarzy / karty RFID / hasła | Standardowo 5000, opcjonalnie 20000 |
| Pojemność zapisu | 1000 000 |
| Komunikacja | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (opcjonalnie) |
| częstotliwość | 860–960 MHz |
|---|---|
| Protokół | ISO 18000-6C |
| Nazwa produktu | Antena pasywnego odczytu Uhf Czytnik Rfid |
| Antena | Antena okrągła 7dbid |
| Odległość odczytu | 0-8m |
| Sipport Portocols | ISO18000-6B (ISO18000-6C (EPC GEN2)) |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | ISM 902~928MHz i ISM 865~868MHz,Inne standardy częstotliwości (na zamówienie) |
| Tryb pracy | Stała częstotliwość lub programowalny programowo |
| Moc RF | 0~30dBm (Programowalne programowo) |
| Zakres odczytu | 20-35 m (wysoka moc 0 ~ 8 m) |
| Tryb identyfikacji | 1: N, 1: 1 |
|---|---|
| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
| Szybkość identyfikacji | ≦ 0,2 s |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Pokaz | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Pojemność twarzy / karty RFID / hasła | Standardowo 5000, opcjonalnie 20000 |
| Pojemność zapisu | 1000 000 |
| Komunikacja | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (opcjonalnie) |