| Zasilacz | 12V |
|---|---|
| Antena | Antena okrągła 7dbi |
| Odległość czytania | 0-8m |
| Komunikacja | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| Opcjonalny | TCP/IP, WIFI, GPRS |
| Obsługiwane protokoły | ISO18000-6B (ISO18000-6C (EPC GEN2)) |
|---|---|
| Komunikacja | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
| Częstotliwość pracy | ISM 902~928MHz i ISM 865~868MHz,Inne standardy częstotliwości (na zamówienie) |
| Tryb pracy | Stała częstotliwość lub programowanie programowe |
| Moc RF | 0~30dBm (Programowalny programowo) |
| Obsługiwane protokoły | ISO18000-6B (ISO18000-6C (EPC GEN2)) |
|---|---|
| Komunikacja | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
| Częstotliwość pracy | ISM 902~928MHz i ISM 865~868MHz,Inne standardy częstotliwości (na zamówienie) |
| Tryb pracy | Stała częstotliwość lub programowanie programowe |
| Moc RF | 0~30dBm (Programowalny programowo) |
| Nazwa produktu | Zapisujący czytnik UHF dalekiego zasięgu o wysokiej częstotliwości |
|---|---|
| Parametr systemu | Model ARM7+UHF |
| Częstotliwość pracy | 860~960MHz |
| Zakres odczytu | 1-6 m² |
| Protokół wsparcia | ISO18000-6C (EPC GEN2) |
| Obsługiwane protokoły | ISO18000-6B (ISO18000-6C (EPC GEN2)) |
|---|---|
| Komunikacja | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
| Częstotliwość pracy | ISM 902~928MHz i ISM 865~868MHz,Inne standardy częstotliwości (na zamówienie) |
| Tryb pracy | Stała częstotliwość lub programowanie programowe |
| Moc RF | 0~30dBm (Programowalny programowo) |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Komunikacja | body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断154 window.onload = function () { docu |
| tryb weryfikacji | Karta RFID |
| Antena | Antena okrągła 8dbi |
| Częstotliwość pracy | ISM 902 928 MHz i ISM 865-868 MHz |
| Nazwa produktu | Czytnik RFID UHF dalekiego zasięgu |
|---|---|
| Antena | Antena spolaryzowana liniowo 9dBi |
| Częstotliwość pracy | 860~960MHZ |
| Odległość czytania | 1 ~ 8 metrów |
| Odczyt grupowy | 50 tagów |
| Nazwa produktu | Czytnik kart kontroli dostępu |
|---|---|
| Protokoły | ISO18000-6C (EPC GEN2), ISO18000-6B,ISO18000-6C |
| Miejsce oryginału | Guangdong, Chiny |
| częstotliwość | 860–960 MHz |
| Częstotliwość pracy | 860-960mhz, 902~928MHz lub 865~868Mhz |
| Komunikacja | body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断154 window.onload = function () { docu |
|---|---|
| tryb weryfikacji | Karta RFID |
| Antena | Antena okrągła 7dbi |
| Częstotliwość pracy | ISM 902 928 MHz i ISM 865-868 MHz |
| Nazwa przedmiotu | Czytnik rfid uhf dalekiego zasięgu |
| Obsługiwane protokoły | ISO18000-6B (ISO18000-6C (EPC GEN2)) |
|---|---|
| Komunikacja | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
| Częstotliwość pracy | ISM 902~928MHz i ISM 865~868MHz,Inne standardy częstotliwości (na zamówienie) |
| Tryb pracy | Stała częstotliwość lub programowanie programowe |
| Moc RF | 0~30dBm (Programowalny programowo) |