| Nazwa produktu | Terminal do dynamicznego rozpoznawania twarzy AI03F |
|---|---|
| Procesor | Dwurdzeniowy rdzeń ARM Cortex-A7 1,2G |
| NPU | 0,6t |
| Wyświetlacz | 5-calowy ekran dotykowy HD IPS, rozdzielczość 1280*720 |
| Port komunikacyjny | TCP/IP, USB typu A (obsługa dysku U), Wi-Fi |
| Packaging Details | Packed in carton with sponge |
|---|---|
| Delivery Time | Sample order 2~3 workdays; Bulk order 6~12 workdays |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 3000pcs per week |
| Place of Origin | China |
| Wyświetlacz | Pojemnościowy ekran dotykowy LCD o przekątnej 4,3 cala |
|---|---|
| Komunikacja | TCP/IP,485 (WIFI) |
| Pojemność użytkownika | 5000(20000 Opcjonalnie) |
| Styl identyfikacji | Rozpoznawanie twarzy za pomocą światła widzialnego, kod PIN, kombinacja twarzy i kodu PIN, identyfik |
| Pojemność rekordu | 500 000 |
| System operacyjny | Androida 11 |
|---|---|
| Algorytm | Algorytm wykrywania żywotności lornetki i algorytm rozpoznawania twarzy oraz algorytm kodu QR |
| język/głos | Chiński, angielski (standard), obsługujący dostosowywanie różnych języków i głosów |
| Pojemność użytkownika (osoba) | 10 000 użytkowników (10 000 zarejestrowanych użytkowników z rozpoznawaniem twarzy/hasłem/kartą, 20 0 |
| Rekordy Użytkowników (wpis) | 1 000 000 rekordów (obsługuje rozpoznawanie żył twarzy/dłoni w celu nagrywania i robienia zdjęć na m |
| procesor | Dwurdzeniowy procesor ARM Cortex-A7 1,2G |
|---|---|
| NPU | 0,6t |
| Aparat fotograficzny | Kolorowa kamera WDR 2MP hd, kamera na podczerwień 200W |
| RAM / ROM | 256M DDR; 256 mln pamięci DDR; 4G EMMC 4G EMMC |
| Pokaz | Pojemnościowy ekran dotykowy LCD o przekątnej 4,3 cala |
| Pokaz | 8-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Pojemność twarzy / karty RFID / hasła | Standardowo 5000, opcjonalnie 20000 |
| Pojemność zapisu | 1000 000 |
| Komunikacja | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (opcjonalnie) |
| Wyświetlacz | 2,8-calowy pojemnościowy ekran dotykowy LCD |
|---|---|
| Pojemność karty twarzy/RFID/hasła | 5000 |
| Pojemność rekordu | 500 000 |
| Szybkość identyfikacji | mniej niż 0,2s |
| tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Szczegóły pakowania | Torba |
|---|---|
| Czas dostawy | 7-10 dni |
| Zasady płatności | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 500/DZIEŃ |
| Miejsce pochodzenia | SHENZHEN |
| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy HD 720 P IPS |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | 4 w jednym: twarz/odcisk palca/PIN/karta/kombinacja |
| OS | System Linux |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Materiał skorupy | Obudowa ze stopu aluminium (opcjonalnie uchwyty do montażu na ścianie i bramie) |
|---|---|
| Procesor | RK3568, czterordzeniowa architektura ARM Cortex-A55, częstotliwość główna 1,8 GHz |
| GPU | Mali-G52-2EE |
| NPU | Moc obliczeniowa 0,8T |
| BARAN | 2 GB pamięci DDR4 (standard)/możliwość rozszerzenia |