| Nazwa produktu | Kontroler drzwi twarzowych |
|---|---|
| Ekran | 8-calowy ekran dotykowy HD |
| Sposób identyfikacji | Twarz, hasło, karta RFID |
| Funkcjonować | Kontrola dostępu, frekwencja, testowanie temperatury |
| Język | Angielski / hiszpański / tajski / hiszpański / włoski / turecki / arabski i tak dalej |
| Pokaz | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Pojemność twarzy / karty RFID / hasła | Standardowo 5000, opcjonalnie 20000 |
| Pojemność zapisu | 1000 000 |
| Komunikacja | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (opcjonalnie) |
| Wyświetlacz | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta linii papilarnych, hasło |
| Pojemność twarzy/karty RFID/hasła | 5000 Standardowa pojemność, 50000 opcjonalnie |
| Pojemność kłód | 500 000 |
| Komunikacja | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk,WFII |
| Nazwa produktu | Maszyna do kontroli dostępu do drzwi |
|---|---|
| Aparat fotograficzny | 200W Kolorowy szeroki zakres dynamiki |
| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy HD |
| Tryb identyfikacji | Twarz, hasło, karta RFID |
| Pojemność twarzy | 5000 (opcjonalnie 20000) |
| Wyświetlacz | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Odcisk palca, twarz, karta, hasło |
| Funkcje opcjonalne | Karta IC |
| Pomiar biometryczny | Twarz |
| Komunikacja | TCP/IP, Wifi, RS485, USB Line, USB Pen Driver |
| Nazwa produktu | Maszyna do kontroli dostępu do ramki LED na twarz |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | twarz, hasło, karta, kod qr |
| Pojemność twarzy | 5000 (opcjonalnie 20000) |
| Pojemność karty | 5000 |
| Aparat fotograficzny | 200W Kolorowy szeroki zakres dynamiki |
| Nazwa produktu | Kontrola dostępu do twarzy AI |
|---|---|
| Ekran | 4,3-calowy ekran dotykowy HD |
| Aparat dwuogniskowy | Kolorowa kamera na podczerwień WDR + 200 W o mocy 200 W |
| System operacyjny | Linux 3.10 |
| Weryfikacja | Twarz, szpilka, karta RFID |
| Pokaz | 5.0 cal ekran dotykowy |
|---|---|
| Pojemność twarzy | 5000 (10000/50000 opcjonalnie) |
| Pojemność karty | 5000 (10000/50000 opcjonalnie) ID standard, IC opcjonalnie |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Lornetka | Kolorowa kamera na podczerwień 2MP WDR + 200W |
| Tryb identyfikacji | 1: N, 1: 1 |
|---|---|
| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
| Szybkość identyfikacji | ≦ 0,2 s |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| procesor | Dwurdzeniowy procesor ARM Cortex-A7 1,2G |
|---|---|
| NPU | 0,6t |
| Pokaz | 5" pojemnościowy ekran dotykowy LCD IPS |
| Rozkład | 720 * 1280 |
| Język | angielski, hiszpański, turecki i 20 innych języków narodowych (głos) |