| Rodzaj źródła zasilania | Zasilane baterią |
|---|---|
| Oprogramowanie | Otwórz SDK |
| Komunikacja | USB, 4G, Wi-Fi, sieć |
| Pojemność twarzy | 5000 |
| Identyfikacja | Twarz, karta Mifare, PIN, |
| Szczegóły pakowania | Torba |
|---|---|
| Czas dostawy | 7-10 dni |
| Zasady płatności | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 500/DZIEŃ |
| Miejsce pochodzenia | SHENZHEN |
| Typ | Biometryczny zapis czasu, zegar z kartą dziurkowaną, maszyna do rozpoznawania twarzy |
|---|---|
| Pomiar biometryczny | Twarz |
| Wyświetlacz | 5,0-calowy pojemnościowy ekran dotykowy HD Corning Gorilla Glass 4 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Pojemność twarzy | 5000 |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Komunikacja | Wejście i wyjście Wiegand /USB/RS232/RS485 |
| Tryb weryfikacji | Karta RFID (kod QR) |
| Typ kodu kreskowego | QR, kod jednowymiarowy |
| Odległość odczytu (karta) | 3 ~ 6 cm |
| model | HF2 |
|---|---|
| system operacyjny | Androida 13.0 |
| Procesor | Unisoc T606 8-coe 1,6 GHz 12 nm |
| BARAN | 4 GB |
| ROM | 64 GB |
| Pojemność odcisków palców | 3000/5000 (opcjonalnie) |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 200000 |
| Pojemność hasła | 3000/5000 (opcjonalnie) |
| Wyświetl rozmiar | 2,4-calowy kolorowy ekran TFT LCD |
| Access Contr | Wyjście przekaźnikowe zamka / wyjście alarmowe / przycisk wyjścia / czujnik drzwi |