| system operacyjny | Android 11 |
|---|---|
| Język | Chiński i angielski (wersja standardowa, konfigurowalna w wielu językach) |
| Pojemność użytkownika | 5000 sztuk |
| Pojemność twarzy | 5000 sztuk |
| Pojemność karty | 5000 sztuk |
| procesor | Dwurdzeniowy procesor ARM Cortex-A7 1,2G |
|---|---|
| NPU | 0,6t |
| Baran | 256 mln pamięci DDR; |
| ROM | 4G EMMC |
| Pojemność użytkownika | 15000(50000 Opcjonalnie) |
| model | HF2 |
|---|---|
| system operacyjny | Androida 13.0 |
| Procesor | Unisoc T606 8-coe 1,6 GHz 12 nm |
| BARAN | 4 GB |
| ROM | 64 GB |
| Nazwa produktu | Darmowy SDK Cloud Biometryczny system rozpoznawania twarzy Frekwencja Time Machine |
|---|---|
| Komunikacja | USB, TCP / IP, RS485, WIFI (opcjonalnie) |
| Pojemność odcisków palców / kart / pinów | 5000 |
| Pojemność twarzy | 1500 |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Typ | Przenośna biometryczna maszyna do rozpoznawania twarzy dla pracowników |
|---|---|
| Pomiar biometryczny | Rozpoznawanie twarzy/skaner linii papilarnych |
| Wyświetlacz | 5-calowy ekran dotykowy |
| Komunikacja | TCP/IP, USB, WIFI |
| Gwarancja | Roczna gwarancja |
| Styl identyfikacji | Hasło, twarz, odcisk palca, karta RFID |
|---|---|
| Pojemność kart / pinów odcisków palców | 5000 |
| Pojemność twarzy | 1000 |
| Rekordowa pojemność | 300 000 |
| Komunikacja | sieć tcp / ip, USB, RS485, WIFI (opcjonalnie) |
| Wyświetlacz | 2,8-calowy pojemnościowy ekran dotykowy LCD |
|---|---|
| Pojemność karty twarzy/RFID/hasła | 5000 |
| Pojemność rekordu | 500 000 |
| Szybkość identyfikacji | mniej niż 0,2s |
| tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy HD 720 P IPS |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | 4 w jednym: twarz/odcisk palca/PIN/karta/kombinacja |
| OS | System Linux |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Pojemność twarzy | 5000 |
|---|---|
| Pojemność dziennika | 500 000 |
| Dokładność rozpoznawania twarzy | 99,7% |
| Pojemność karty | 5000 |
| Wbudowana bateria | 7.4v,2000 MA |
| Ekran | 8-calowy ekran dotykowy HD IPS |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | 1: N, 1: 1 |
| Szybkość identyfikacji | ≦ 0,2 s |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 50 000 |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |