| Wyświetlacz | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Funkcje opcjonalne | Karta IC |
| Pomiar biometryczny | Twarz |
| Komunikacja | TCP/IP, Wifi, RS485, USB Line, USB Pen Driver |
| Nazwa produktu | TIMMY Online GPS Patrol Guard 125KHZ Wodoodporny monitoring patrolowy |
|---|---|
| Odczytaj odległość | 3-5 cm |
| Podanie | Rurociąg naftowy, przemysł chemiczny, górniczy |
| waga | 120g |
| Czas czytania | 1 sekunda |
| Nazwa produktu | TIMMY Online GPS Patrol Guard 125KHZ Wodoodporny monitoring patrolowy |
|---|---|
| Odczytaj odległość | 3-5 cm |
| Podanie | Rurociąg naftowy, przemysł chemiczny, górniczy |
| Typ Baterii | Akumulator litowy 3,7 V. |
| Pojemność baterii | 1800 mah |
| system operacyjny | Android 11 |
|---|---|
| Język | Chiński i angielski (wersja standardowa, konfigurowalna w wielu językach) |
| Pojemność użytkownika | 5000 sztuk |
| Pojemność twarzy | 5000 sztuk |
| Pojemność karty | 5000 sztuk |
| model | HF2 |
|---|---|
| system operacyjny | Androida 13.0 |
| Procesor | Unisoc T606 8-coe 1,6 GHz 12 nm |
| BARAN | 4 GB |
| ROM | 64 GB |