| Pokaz | 5.0 cal ekran dotykowy |
|---|---|
| Pojemność twarzy | 5000 (10000/50000 opcjonalnie) |
| Pojemność karty | 5000 (10000/50000 opcjonalnie) ID standard, IC opcjonalnie |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Lornetka | Kolorowa kamera na podczerwień 2MP WDR + 200W |
| Pojemność użytkownika | 3000 |
|---|---|
| Komunikacja | Sterownik TCP / IP / USB |
| Napięcie / prąd | 9 V / 12 V 1 A. |
| Pokaz | 2,8-calowy ekran TFT |
| Interfejs kontroli dostępu | Wyjście przekaźnika blokady / port akumulatora |
| Transakcje | 300 000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 5000 |
| Pojemność twarzy | 1000 |
| Komunikacja | Wejście / wyjście TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand |
| Wyświetl rozmiar | 2,8-calowy kolorowy wyświetlacz LCD TFT |
| Pokaz | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Funkcje opcjonalne | Karta IC |
| Pomiary biometryczne | Twarz |
| Komunikacja | TCP / IP, Wi-Fi, RS485, linia USB, sterownik pióra USB |
| Wyświetlacz | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta linii papilarnych, hasło |
| Pojemność twarzy/karty RFID/hasła | 5000 Standardowa pojemność, 50000 opcjonalnie |
| Pojemność kłód | 500 000 |
| Komunikacja | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk,WFII |
| Aparat fotograficzny | Dwie kamery o wysokiej rozdzielczości |
|---|---|
| Język | Uproszczony chiński, tradycyjny chiński, angielski, turecki itp. |
| Kolektor odcisków palców | Czujnik optyczny |
| Rekordowa pojemność | 30 000 |
| System operacyjny | Linux w wersji 3.65 |
| Pojemność twarzy | 10 000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 10,0000 |
| Transakcje | 1 000 000 |
| Wyświetl rozmiar | 5-calowy kolorowy ekran |
| Komunikacja | Wejście / wyjście TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand |
| Pokaz | Wyświetlacz 2,8 '' |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Twarz, odcisk palca, karta, hasło |
| Pojemność użytkownika | 1000 twarzy, 3000 linii papilarnych / karty / hasła |
| Komunikacja | Łącze Ethernet / USB, WIFI i 3G, 4G (opcjonalnie) |
| Interfejs kontroli dostępu | Wyjście przekaźnika blokady / port akumulatora |
| Pojemność użytkownika | 50 000 |
|---|---|
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Wyświetl rozmiar | 4,3-calowy ekran dotykowy IPS |
| Obsługa kart | IC/ID |
| Rozpoznawanie OdległośćOdległość | 0,5-2,5 m |
| Pojemność twarzy | 1000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 3000 |
| Transakcje | 1 000 000 |
| Wyświetl rozmiar | 2,8-calowy pojemnościowy ekran dotykowy HD |
| Interfejs kontroli dostępu | Wyjście przekaźnikowe zamka / wyjście alarmowe / przycisk wyjścia / czujnik drzwi |