| procesor | Dwurdzeniowy procesor ARM Cortex-A7 1,2G |
|---|---|
| NPU | 1,2 t |
| Aparat fotograficzny | Kolorowa kamera SONY 200 W Pixel hd WDR, kamera na podczerwień 200 W; |
| Pokaz | 8-calowy pojemnościowy ekran dotykowy LCD IPS |
| Styl identyfikacji | Rozpoznawanie twarzy światłem widzialnym, PIN, kombinacja twarzy i PIN, ID/IC/ |
| Pokaz | 4,3-calowy ekran dotykowy |
|---|---|
| Pojemność twarzy | 10 000 |
| Pojemność dziennika | 1 000 000 |
| Dowód osobisty | Obsługa częstotliwości 125 kHz (opcjonalnie 13,56 MHz) |
| Komunikacja | Pendrive Wifi / TCP / IP / USB |
| Cecha szczególna | IP65 / 67 wodoodporna |
|---|---|
| Komunikacja | TCP / IP, Wi-Fi, sterownik USB |
| Pokaz | 5-calowy ekran dotykowy HD |
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Napięcie / prąd | 12V 1A-5A |
| Wyświetlacz | Ekran dotykowy o przekątnej 4,3 cala |
|---|---|
| tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Pojemność karty twarzy/RFID/hasła | standardowe 5000 |
| Pojemność rekordu | 500 000 |
| Komunikacja | USB, TCP/IP, U-dysk, WFII |
| Styl identyfikacji | Odcisk palca, twarz, dowód osobisty, kod PIN |
|---|---|
| Ekran | Kolorowy ekran TFT o przekątnej 2,8 cala |
| Szybkość identyfikacji | ≦ 1,0 s |
| Pojemność twarzy | 1000 |
| Pojemność odcisków palców / kart / pinów | 5000 |
| Wyświetlacz | Kolorowy ekran TFT o przekątnej 2,8 cala |
|---|---|
| Oprogramowanie | Oprogramowanie komputerowe i oprogramowanie serwera WWW |
| Pojemność twarzy | 1000 |
| Odcisk palca/karta/hasło | 3000 |
| Komunikacja | Pendrive TCP/IP/USB |
| Pokaz | 5-calowy ekran dotykowy |
|---|---|
| Pojemność twarzy | 10 000 |
| Pojemność dziennika | 1 000 000 |
| Dowód osobisty | Obsługa częstotliwości 125 kHz |
| Komunikacja | Pendrive Wifi / TCP / IP / USB |
| Pokaz | 5-calowy ekran dotykowy HD |
|---|---|
| Oprogramowanie | Oprogramowanie komputerowe i oprogramowanie serwera internetowego |
| Pojemność dziennika | 1 000 000 |
| Karta | Standard z kartą identyfikacyjną (karta IC jest opcjonalna) |
| Komunikacja | Pendrive Wifi / TCP / IP / USB |
| Wyświetlacz | 2,8-calowy pojemnościowy ekran dotykowy LCD |
|---|---|
| Pojemność karty twarzy/RFID/hasła | 5000 |
| Pojemność rekordu | 500 000 |
| Szybkość identyfikacji | mniej niż 0,2s |
| tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Pojemność twarzy | 3000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 3000 |
| Transakcje | 1 000 000 |
| Wyświetl rozmiar | Kolorowy ekran 2,8 cala |
| Komunikacja | Wejście / wyjście TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand |