| Ekran | 4.3 Inch, HD 272*480. 4,3 cala, HD 272*480. Capacitive Touch Screen Pojemnoś |
|---|---|
| System | Linux 3.10 |
| Pojemność użytkownika | 50 000 |
| Pojemność dzienników | 500 000 |
| Wyświetl rozmiar | 4,3-calowy ekran dotykowy LCD |
| Wyświetlacz | 2,8-calowy pojemnościowy ekran dotykowy LCD |
|---|---|
| Pojemność karty twarzy/RFID/hasła | 5000 |
| Pojemność rekordu | 500 000 |
| Szybkość identyfikacji | mniej niż 0,2s |
| tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Ekran | 4,3-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Kamera | Podwójna kamera na podczerwień o rozdzielczości 200 W pikseli, podwójna kamera HD |
| Tryb identyfikacji | 1: N, 1: 1 |
| Szybkość identyfikacji | ≦ 0,2 s |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 |
| Wyświetlacz | 4,3-calowy pojemnościowy ekran dotykowy LCD |
|---|---|
| Pojemność karty twarzy/RFID/hasła | Standardowe 5000 |
| Pojemność rekordu | 500 000 |
| Szybkość identyfikacji | mniej niż 0,2s |
| tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| procesor | Dwurdzeniowy procesor ARM Cortex-A7 1,2G |
|---|---|
| NPU | 0,6t |
| Aparat fotograficzny | Kolorowa kamera WDR 2MP hd, kamera na podczerwień 200W |
| Pokaz | Pojemnościowy ekran dotykowy LCD o przekątnej 4,3 cala |
| Język | angielski, hiszpański, turecki i 20 innych języków narodowych (głos) |
| Przechowywanie danych | Chmura, lokalnie na maszynie lub komputerze |
|---|---|
| System | Linux |
| Pojemność użytkownika | 50 000 |
| Rekordowa pojemność | 5 000 000 |
| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
| Pojemność twarzy | 1500 (może przedłużyć 3000) |
|---|---|
| Pojemność odcisków palców | 5000 |
| Pojemność karty / kodu PIN | 3000 |
| Pokaz | 4,3-calowy ekran dotykowy TFT |
| Aparat fotograficzny | Podwójna kamera na podczerwień HD |
| Wersja algorytmu twarzy | Twarz V2.2 |
|---|---|
| Wersja algorytmu linii papilarnych | Finger V3.0 |
| Możliwość rejestracji użytkowników | 5000 |
| Pojemność twarzy | 1000 |
| Pojemność odcisków palców | 5000 |
| Nazwa produktu | Inteligentna maszyna kontroli dostępu Access |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | Karta RFID, twarz, Pin |
| Szybkość rozpoznawania | w ciągu 0,2 s |
| Ilość identyfikacyjna | 5 użytkowników / 1 użytkownik |
| Aparat fotograficzny | 200W Kolorowy szeroki zakres dynamiki |
| Nazwa produktu | System kontroli dostępu do rozpoznawania twarzy Control |
|---|---|
| Pokaz | 5.0 Cal, HD 720*1280, pojemnościowy ekran dotykowy |
| Pojemność twarzy | 5000 (50000 opcjonalnie) |
| Dokładność rozpoznawania twarzy | 99,70% |
| Zasilacz | 12V DC |