| Pojemność użytkownika | 50 000 |
|---|---|
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Wyświetl rozmiar | 4,3-calowy ekran dotykowy IPS |
| Obsługa kart | IC/ID |
| Rozpoznawanie OdległośćOdległość | 0,5-2,5 m |
| Procesor | Dwurdzeniowy rdzeń ARM Cortex-A7 1,2G |
|---|---|
| NPU | Dwurdzeniowy rdzeń ARM Cortex-A7 1,2G |
| BARAN | 256 MB pamięci DDR3L |
| ROM | 4G EMMC |
| Kamera | Kamera kolorowa 2MPHD, kamera na podczerwień HD 2MP, szeroki zakres dynamiki |
| Pojemność twarzy | 5000 |
|---|---|
| Transakcje | 500 000 |
| Pojemność odcisków palców | 10 000 |
| Aparat fotograficzny | Dual Cameras 2M Pixel HD Color; Podwójne kamery 2 mln pikseli w kolorze HD; 2M infr |
| Wyświetl rozmiar | 5-calowy ekran dotykowy HD IPS |
| procesor | Dwurdzeniowy procesor ARM Cortex-A7 1,2G |
|---|---|
| NPU | 0,6t |
| Pokaz | 5" pojemnościowy ekran dotykowy LCD IPS |
| Rozkład | 720 * 1280 |
| Język | angielski, hiszpański, turecki i 20 innych języków narodowych (głos) |
| Typ | Obecność czasu rozpoznawania twarzy |
|---|---|
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Wyświetlacz | 5-calowy ekran dotykowy |
| Pojemność twarzy | 5000 (50000 opcjonalnie) |
| Pojemność odcisków palców | 10000 (50000 opcjonalnie) |
| Wyświetlacz | Pojemnościowy ekran dotykowy LCD o przekątnej 4,3 cala |
|---|---|
| Komunikacja | TCP/IP,485 (WIFI) |
| Pojemność użytkownika | 5000(20000 Opcjonalnie) |
| FRR | <0,1% |
| DALEKO | <0,001% |
| Pojemność twarzy | 1000 |
|---|---|
| Pojemność odcisków palców | 5000 |
| Rekordowa pojemność | 300 000 |
| Pokaz | 2,8 cala TFT |
| Aparat fotograficzny | Podwójna kamera na podczerwień HD |
| system operacyjny | Android 11 |
|---|---|
| Język | Chiński i angielski (wersja standardowa, konfigurowalna w wielu językach) |
| Pojemność użytkownika | 5000 sztuk |
| Pojemność twarzy | 5000 sztuk |
| Pojemność karty | 5000 sztuk |
| Nazwa produktu | Maszyna do obecności AI na twarzy |
|---|---|
| Weryfikacja | Dynamiczne rozpoznawanie twarzy, karta rfid, pin |
| Klawiatura | klawiatura dotykowa |
| Pokaz | 5-calowy ekran dotykowy HD, kamery na żywo na podczerwień 200 W 200 |
| Rezydent twarzy | 5000 standard, (10000/50000 opcjonalnie) |
| Nazwa produktu | Widoczna maszyna do wykrywania twarzy |
|---|---|
| Metoda rozpoznawania | Twarz/odcisk palca/rfid/karta/hasło |
| Wyświetlacz | 5-calowy ekran HD IPS |
| Pojemność twarzy | 5000 |
| Pojemność linii papilarnych | 10 000 |