| Ekran | 8-calowy ekran dotykowy HD IPS |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | 1: N, 1: 1 |
| Szybkość identyfikacji | ≦ 0,2 s |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 50 000 |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Tryb identyfikacji | 1: N, 1: 1 |
|---|---|
| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
| Szybkość identyfikacji | ≦ 0,2 s |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Pojemność twarzy | 5000/50000 (opcjonalnie) |
|---|---|
| Pojemność karty | 5000/50000 (opcjonalnie) |
| Rekord | 1 000 000 |
| Pokaz | 5-calowy ekran dotykowy HD |
| Komunikacja | WiFi / TCP / IP / USB Pen Drive / Wiegand In / Out |
| Nazwa produktu | Maszyna do kontroli dostępu do drzwi |
|---|---|
| Ekran wyświetlający | 8-calowy ekran dotykowy HD |
| Weryfikacja | twarz, PIN, karta IC, dowód osobisty, |
| Pojemność twarzy | 5000 (opcjonalnie 20000) |
| Pojemność karty | 5000 |
| WDR | Szeroki zakres dynamiczny, obsługa dokładnego rozpoznawania twarzy |
|---|---|
| Pojemność hasła | 5000 |
| Pojemność dziennika | 500 000 |
| Kamera | 2MP Coclor Camera + 2MP Infared Camera |
| Zasilanie | DC12V 1A |
| Wyświetlacz | Pojemnościowy ekran dotykowy LCD o przekątnej 4,3 cala |
|---|---|
| Komunikacja | TCP/IP,485 (WIFI) |
| Pojemność użytkownika | 5000(20000 Opcjonalnie) |
| Styl identyfikacji | Rozpoznawanie twarzy za pomocą światła widzialnego, kod PIN, kombinacja twarzy i kodu PIN, identyfik |
| Pojemność rekordu | 500 000 |
| procesor | Dwurdzeniowy procesor ARM Cortex-A7 1,2G |
|---|---|
| NPU | 0,6t |
| Baran | 256 mln pamięci DDR; |
| ROM | 4G EMMC |
| Pojemność użytkownika | 15000(50000 Opcjonalnie) |
| model | HF2 |
|---|---|
| system operacyjny | Androida 13.0 |
| Procesor | Unisoc T606 8-coe 1,6 GHz 12 nm |
| BARAN | 4 GB |
| ROM | 64 GB |
| Wyświetlacz | 10-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło, odcisk palca |
| Pojemność twarzy/karty RFID/hasła | Standardowo 5000, opcjonalnie 20000 |
| Pojemność rekordu | 1000.000 |
| Komunikacja | USB, RS485, TCP/IP, dysk U, WFII (opcjonalnie) |
| Pozycja produktu | Zegar czasu twarzy i linii papilarnych |
|---|---|
| Pokaz | 2,8-calowy ekran TFT |
| Pojemność użytkownika | 3000 |
| Pojemność odcisków palców / karty / hasła | 3000 |
| Pojemność twarzy | 1000 |