| Typ kodu kreskowego | Kod QR/Kod kreskowy |
|---|---|
| Tryb dekodowania | Dekodowanie obrazu |
| Typ karty | EM/karta elektroniczna |
| Odległość odczytu (karta) | 3 ~ 6 cm |
| Funkcja czytania | Autoindukcja, wskazówka dźwiękowa |
| Typ kodu kreskowego | Kod QR/Kod kreskowy |
|---|---|
| Tryb dekodowania | Dekodowanie obrazu |
| Typ karty | EM/karta elektroniczna |
| Odległość odczytu (karta) | 3 ~ 6 cm |
| Funkcja czytania | Autoindukcja, wskazówka dźwiękowa |
| Typ kodu kreskowego | Kod QR/Kod kreskowy |
|---|---|
| Tryb dekodowania | Dekodowanie obrazu |
| Typ karty | EM/karta elektroniczna |
| Odległość odczytu (karta) | 3 ~ 6 cm |
| Funkcja czytania | Autoindukcja, wskazówka dźwiękowa |
| Szczegóły pakowania | Skrzynka |
|---|---|
| Czas dostawy | 3- 7 dni |
| Zasady płatności | D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 500/DZIEŃ |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Bateria zapasowa | Opcjonalny |
|---|---|
| Wyświetl rozmiar | Kolorowy ekran TFT 2,8 |
| Twarz / odcisk palca / karta / hasło | 1000/5000/5000/5000 |
| Pojemność użytkownika | 3000 |
| Numer modelu | TM F650 |