| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Komunikacja | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| Tryb weryfikacji | Karta RFID |
| Antena | Antena okrągła 7dbid |
| Częstotliwość pracy | ISM 902 928 MHz i ISM 865-868 MHz |
| Sipport Portocols | ISO18000-6B (ISO18000-6C (EPC GEN2)) |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | ISM 902~928MHz i ISM 865~868MHz,Inne standardy częstotliwości (na zamówienie) |
| Tryb pracy | Stała częstotliwość lub programowalny programowo |
| Moc RF | 0~30dBm (Programowalne programowo) |
| Zakres odczytu | 20-35 m (wysoka moc 0 ~ 8 m) |