| Nazwa produktu | Maszyna do kontroli dostępu do drzwi |
|---|---|
| Aparat fotograficzny | 200W Kolorowy szeroki zakres dynamiki |
| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy HD |
| Tryb identyfikacji | Twarz, hasło, karta RFID |
| Pojemność twarzy | 5000 (opcjonalnie 20000) |
| Nazwa produktu | Maszyna do obecności AI na twarzy |
|---|---|
| Weryfikacja | Dynamiczne rozpoznawanie twarzy, karta rfid, pin |
| Klawiatura | klawiatura dotykowa |
| Pokaz | 5-calowy ekran dotykowy HD, kamery na żywo na podczerwień 200 W 200 |
| Rezydent twarzy | 5000 standard, (10000/50000 opcjonalnie) |
| Cecha szczególna | IP65 / 67 wodoodporna |
|---|---|
| Komunikacja | TCP / IP, Wi-Fi, sterownik USB |
| Pokaz | 5-calowy ekran dotykowy HD |
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Napięcie / prąd | 12V 1A-5A |
| Pokaz | 5-calowy pojemnościowy ekran dotykowy LCD |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta RFID, hasło |
| Rozkład | 1280 * 720 |
| Aparat fotograficzny | 2M Pixel Kolorowa kamera WDR + 2M na podczerwień |
| Komunikacja | TCP / IP, Ethernet (stacjonarny), USB |
| Pokaz | 2,4 kolorowy wyświetlacz LCD TFT |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Odcisk palca, karta, hasło |
| Funkcje opcjonalne | Bateria zapasowa / IC / GPRS / 3G / 4G |
| Pomiary biometryczne | odcisk palca |
| Komunikacja | TCP / IP, Wi-Fi, RS485, linia USB, sterownik pióra USB |
| Procesor | Dwurdzeniowy rdzeń ARM Cortex-A7 1,2G |
|---|---|
| Kamera | Kamera na żywo na podczerwień z szerokim, dynamicznym czujnikiem WDR 1/5 cala FOV i rozdzielczości 7 |
| Wypełnij światłem | Światło wypełniające LED i podwójne światło wypełniające na podczerwień (automatyczne sterowanie w z |
| Wyświetlacz | 5,0-calowy ekran dotykowy IPS, HD 720*1280 |
| Port komunikacyjny | TCP/IP, USB typu A (obsługa dysku U), Wi-Fi, RS485 |
| Ekran | 4,3-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Kamera | Podwójna kamera na podczerwień o rozdzielczości 200 W pikseli, podwójna kamera HD |
| Tryb identyfikacji | 1: N, 1: 1 |
| Szybkość identyfikacji | ≦ 0,2 s |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 |
| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Kamera | Podwójna kamera na podczerwień o rozdzielczości 200 W pikseli, podwójna kamera HD |
| Tryb identyfikacji | 1: N, 1: 1 |
| Szybkość identyfikacji | ≦ 0,2 s |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 |