| Tryb weryfikacji | Twarz, odcisk palca, karta, hasło |
|---|---|
| Pokaz | 5-calowy ekran IPS |
| Rozkład | 1280 * 720 |
| Aparat fotograficzny | Kamera kolorowa 200 pikseli, kamera na podczerwień 100 pikseli |
| Komunikacja | Wifi, Ethernet (stacjonarny), USB |
| Wyświetlacz | 2,8-calowy pojemnościowy ekran dotykowy LCD |
|---|---|
| Pojemność karty twarzy/RFID/hasła | 5000 |
| Pojemność rekordu | 500 000 |
| Szybkość identyfikacji | mniej niż 0,2s |
| tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Nazwa produktu | Maszyna do kontroli dostępu do twarzy |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | twarz, hasło, karta, kod qr |
| Pojemność twarzy | 5000 (opcjonalnie 20000) |
| Pojemność karty | 5000 |
| Aparat fotograficzny | 200W Kolorowy szeroki zakres dynamiki |
| Nazwa produktu | Maszyna do kontroli dostępu do ramki LED na twarz |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | twarz, hasło, karta, kod qr |
| Pojemność twarzy | 5000 (opcjonalnie 20000) |
| Pojemność karty | 5000 |
| Aparat fotograficzny | 200W Kolorowy szeroki zakres dynamiki |
| Nazwa produktu | Maszyna do kontroli dostępu do drzwi |
|---|---|
| Aparat fotograficzny | 200W Kolorowy szeroki zakres dynamiki |
| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy HD |
| Tryb identyfikacji | Twarz, hasło, karta RFID |
| Pojemność twarzy | 5000 (opcjonalnie 20000) |
| Wyświetlacz | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Odcisk palca, twarz, karta, hasło |
| Funkcje opcjonalne | Karta IC |
| Pomiar biometryczny | Twarz |
| Komunikacja | TCP/IP, Wifi, RS485, USB Line, USB Pen Driver |
| Nazwa produktu | Urządzenia do twarzy |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | twarz, kod PIN, RFID, kod QR |
| Pojemność twarzy | 5000 (opcjonalnie 20000) |
| Pojemność karty | 5000 |
| Aparat fotograficzny | 200W Kolorowy szeroki zakres dynamiki |
| Ekran | 8-calowy ekran dotykowy HD IPS |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | 1: N, 1: 1 |
| Szybkość identyfikacji | ≦ 0,2 s |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 50 000 |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Typ | Obecność czasu rozpoznawania twarzy |
|---|---|
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Wyświetlacz | 5-calowy ekran dotykowy |
| Pojemność twarzy | 5000 (50000 opcjonalnie) |
| Pojemność odcisków palców | 10000 (50000 opcjonalnie) |
| Pojemność twarzy | 1000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 3000 |
| Transakcje | 1 000 000 |
| Wyświetl rozmiar | 2,8-calowy pojemnościowy ekran dotykowy HD |
| Interfejs kontroli dostępu | Wyjście przekaźnikowe zamka / wyjście alarmowe / przycisk wyjścia / czujnik drzwi |