| Nazwa produktu | Terminal kontroli dostępu do dynamicznego rozpoznawania twarzy i czasu obecności |
|---|---|
| ekran | 5,0-calowy, HD 1280*720, pojemnościowy ekran dotykowy |
| Procesor, NPU | Dwurdzeniowy ARM Cortex-A7 1,2 G, 600 G (0,6 T) |
| RAM, ROM | 256 MB pamięci DDR3; eMMC Flash 4 GB |
| Pojemność twarzy | 5000 |
| Nazwa produktu | Urządzenie do dynamicznego rozpoznawania twarzy AI |
|---|---|
| Procesor | Dwurdzeniowy ARM Cortex-A7 1,0G |
| RAM i ROM | 256M DDR; 4G Emc |
| Światło wypełniające kamerę | Prawdziwy czujnik 1/2,9 cala FOV 75° 2 MP pikselowa kamera kolorowa o wysokiej rozdzielczości WDR sz |
| Wyświetlacz | 5-calowy ekran dotykowy IPS o wysokiej rozdzielczości i pełnym widoku |
| System operacyjny | System operacyjny Linux |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | Ekran dotykowy |
| Pojemność twarzy | 5000 |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Tryb identyfikacji | Twarz, odcisk palca, PIN, karta |
| Procesor | RK3568, czterordzeniowa architektura ARM Cortex-A55, częstotliwość główna 1,8 GHz |
|---|---|
| GPU | Mali-G52-2EE |
| NPU | Moc obliczeniowa 0,8T |
| BARAN | 2 GB pamięci DDR4 (standard)/możliwość rozszerzenia |
| ROM | 8 GB (standardowo), z możliwością rozszerzenia do 16 GB, 32 GB, 64 GB, 128 GB |
| Procesor | Dwurdzeniowy rdzeń ARM Cortex-A7 1,2G |
|---|---|
| NPU | 800G (0,8T) |
| BARAN | 256MB DDR |
| ROM | 4G EMMC |
| Rozmiar produktu | 195 mm * 88 mm * 27,5 mm |
| Wyświetlacz | Ekran dotykowy IPS o przekątnej 5,0 cala |
|---|---|
| Procesor, NPU | Dwurdzeniowy ARM Cortex-A7 1,2 G, 600 G (0,6 T) |
| Kamera | Kolorowa kamera na żywo na podczerwień 2MP WDR+ 2MP |
| Komunikacja | WiFi / TCP IP / WG26/34 / Chmura / Host USB |
| Pojemność twarzy | Norma 5000 |
| Procesor | Dwurdzeniowy rdzeń ARM Cortex-A7 1,2G |
|---|---|
| Kamera | Kamera na żywo na podczerwień z szerokim, dynamicznym czujnikiem WDR 1/5 cala FOV i rozdzielczości 7 |
| Wypełnij światłem | Światło wypełniające LED i podwójne światło wypełniające na podczerwień (automatyczne sterowanie w z |
| Wyświetlacz | 5,0-calowy ekran dotykowy IPS, HD 720*1280 |
| Port komunikacyjny | TCP/IP, USB typu A (obsługa dysku U), Wi-Fi, RS485 |
| Typ | Biometryczny zapis czasu, zegar z kartą dziurkowaną, maszyna do rozpoznawania twarzy |
|---|---|
| Pomiar biometryczny | Twarz |
| Wyświetlacz | 5,0-calowy pojemnościowy ekran dotykowy HD Corning Gorilla Glass 4 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Pojemność twarzy | 5000 |
| Szczegóły pakowania | Skrzynka |
|---|---|
| Czas dostawy | 7 |
| Zasady płatności | D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 500/DZIEŃ |
| Miejsce pochodzenia | SHENZHEN |
| System operacyjny | Androida 11 |
|---|---|
| Algorytm | Algorytm wykrywania żywotności lornetki i algorytm rozpoznawania twarzy oraz algorytm kodu QR |
| język/głos | Chiński, angielski (standard), obsługujący dostosowywanie różnych języków i głosów |
| Pojemność użytkownika (osoba) | 10 000 użytkowników (10 000 zarejestrowanych użytkowników z rozpoznawaniem twarzy/hasłem/kartą, 20 0 |
| Rekordy Użytkowników (wpis) | 1 000 000 rekordów (obsługuje rozpoznawanie żył twarzy/dłoni w celu nagrywania i robienia zdjęć na m |