| Pokaz | 4,3-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Pojemność twarzy / karty RFID / hasła | Standardowo 5000, opcjonalnie 20000 |
| Pojemność zapisu | 1000 000 |
| Komunikacja | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (opcjonalnie) |
| Wyświetlacz | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Twarz, odcisk palca, karta, hasło |
| Pojemność twarzy/karty RFID/hasła | Standardowo 5000, opcjonalnie 20000 |
| Pojemność rekordu | 1000.000 |
| Komunikacja | USB, RS485, TCP/IP, dysk U, WFII (opcjonalnie) |
| Nazwa produktu | Widoczna maszyna do wykrywania twarzy |
|---|---|
| Metoda rozpoznawania | Twarz/odcisk palca/rfid/karta/hasło |
| Wyświetlacz | 5-calowy ekran HD IPS |
| Pojemność twarzy | 5000 |
| Pojemność linii papilarnych | 10 000 |
| Typ | Biometryczna maszyna do pomiaru czasu z czytnikiem kart |
|---|---|
| Pomiar biometryczny | Rozpoznawanie twarzy/skaner linii papilarnych |
| Wyświetlacz | 4-calowy ekran dotykowy |
| Komunikacja | TCP/IP, USB, WIFI |
| Gwarancja | Roczna gwarancja |
| Nazwa produktu | Kontrola dostępu do twarzy AI |
|---|---|
| Ekran | 4,3-calowy ekran dotykowy HD |
| Aparat dwuogniskowy | Kolorowa kamera na podczerwień WDR + 200 W o mocy 200 W |
| System operacyjny | Linux 3.10 |
| Weryfikacja | Twarz, szpilka, karta RFID |
| Wyświetlacz | Ekran dotykowy o przekątnej 4,3 cala |
|---|---|
| tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Pojemność karty twarzy/RFID/hasła | standardowe 5000 |
| Pojemność rekordu | 500 000 |
| Komunikacja | USB, TCP/IP, U-dysk, WFII |
| Pokaz | 5.0 cal ekran dotykowy |
|---|---|
| Pojemność twarzy | 5000 (10000/50000 opcjonalnie) |
| Pojemność karty | 5000 (10000/50000 opcjonalnie) ID standard, IC opcjonalnie |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Lornetka | Kolorowa kamera na podczerwień 2MP WDR + 200W |
| procesor | Dwurdzeniowy procesor ARM Cortex-A7 1,2G |
|---|---|
| NPU | 1,2 t |
| Aparat fotograficzny | Kolorowa kamera SONY 200 W Pixel hd WDR, kamera na podczerwień 200 W; |
| Pokaz | 8-calowy pojemnościowy ekran dotykowy LCD IPS |
| Styl identyfikacji | Rozpoznawanie twarzy światłem widzialnym, PIN, kombinacja twarzy i PIN, ID/IC/ |
| system operacyjny | Androida 13.0 |
|---|---|
| Komunikat głosowy | Angielski i nie tylko |
| Alarm zewnętrzny | wsparcie |
| Łączność | Wi-Fi, Ethernet, Bluetooth. |
| Rekordowa pojemność | 100 000 |
| Pokaz | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Pojemność twarzy / karty RFID / hasła | Standardowo 5000, opcjonalnie 20000 |
| Pojemność zapisu | 1000 000 |
| Komunikacja | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (opcjonalnie) |