| Wyświetlacz | 2,8-calowy pojemnościowy ekran dotykowy LCD |
|---|---|
| Pojemność karty twarzy/RFID/hasła | 5000 |
| Pojemność rekordu | 500 000 |
| Szybkość identyfikacji | mniej niż 0,2s |
| tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy HD 720 P IPS |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | 4 w jednym: twarz/odcisk palca/PIN/karta/kombinacja |
| OS | System Linux |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Nazwa produktu | Inteligentna maszyna kontroli dostępu Access |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | Karta RFID, twarz, Pin |
| Szybkość rozpoznawania | w ciągu 0,2 s |
| Ilość identyfikacyjna | 5 użytkowników / 1 użytkownik |
| Aparat fotograficzny | 200W Kolorowy szeroki zakres dynamiki |
| procesor | Dwurdzeniowy procesor ARM Cortex-A7 1,2G |
|---|---|
| NPU | 0,6t |
| Aparat fotograficzny | Kolorowa kamera WDR 2MP hd, kamera na podczerwień 200W |
| RAM / ROM | 256M DDR; 256 mln pamięci DDR; 4G EMMC 4G EMMC |
| Pokaz | Pojemnościowy ekran dotykowy LCD o przekątnej 4,3 cala |
| Ekran | 8-calowy ekran dotykowy HD IPS |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | 1: N, 1: 1 |
| Szybkość identyfikacji | ≦ 0,2 s |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 50 000 |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Pokaz | 8-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Pojemność twarzy / karty RFID / hasła | Standardowo 5000, opcjonalnie 20000 |
| Pojemność zapisu | 1000 000 |
| Komunikacja | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (opcjonalnie) |
| Pokaz | 8-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Pojemność twarzy / karty RFID / hasła | Standardowo 5000, opcjonalnie 20000 |
| Pojemność zapisu | 1000 000 |
| Komunikacja | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (opcjonalnie) |
| Pokaz | 8-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Pojemność twarzy / karty RFID / hasła | Standardowo 5000, opcjonalnie 20000 |
| Pojemność zapisu | 1000 000 |
| Komunikacja | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (opcjonalnie) |
| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Kamera | Podwójna kamera na podczerwień o rozdzielczości 200 W pikseli, podwójna kamera HD |
| Tryb identyfikacji | 1: N, 1: 1 |
| Szybkość identyfikacji | ≦ 0,2 s |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 |
| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy IPS HD |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | 1: N, 1: 1 |
| Szybkość identyfikacji | ≦ 0,2 s |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |