| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Szybkość identyfikacji | ≦ 0,2 s |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 (20 000/50 000 opcjonalnie) |
| Rozkład | HD 720 p |
| Nazwa produktu | Maszyna do kontroli dostępu do twarzy |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | twarz, hasło, karta, kod qr |
| Pojemność twarzy | 5000 (opcjonalnie 20000) |
| Pojemność karty | 5000 |
| Aparat fotograficzny | 200W Kolorowy szeroki zakres dynamiki |
| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy HD 720 P IPS |
|---|---|
| OS | System Linux |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 (opcjonalnie 50 000) |
| Pojemność rekordu | 500 000 |
| Pojemność linii papilarnych | 10 000 |
| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy HD 720 P IPS |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | 4 w jednym: twarz/odcisk palca/PIN/karta/kombinacja |
| OS | System Linux |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Ekran | 4,3-calowy ekran dotykowy IPS 272*480 |
|---|---|
| Typ weryfikacji | Twarz, odcisk palca, karta, hasło |
| Tryb identyfikacji | 1:N, 1:1 |
| Prędkość identyfikacji | ≦0.2s |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 |
| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy HD IPS |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | 1: N, 1: 1 |
| Szybkość identyfikacji | ≦ 0,2 s |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Ekran | 8-calowy ekran dotykowy HD IPS |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | 1: N, 1: 1 |
| Szybkość identyfikacji | ≦ 0,2 s |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 50 000 |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| procesor | Dwurdzeniowy procesor ARM Cortex-A7 1,2G |
|---|---|
| NPU | 0,6t |
| Baran | 256 mln pamięci DDR; |
| ROM | 4G EMMC |
| Pojemność użytkownika | 15000(50000 Opcjonalnie) |
| Styl identyfikacji | Połączenie twarzy, kodu PIN, twarzy i kodu PIN, RFID |
|---|---|
| Ekran | 4,3-calowy elektroniczny pojemnościowy ekran dotykowy |
| Rozkład | 800 * 480 P. |
| Uznanie | Rozpoznawanie nazwiska i numeru pracownika |
| Aparat fotograficzny | 100W Infrared Camera; Kamera na podczerwień 100W; 200W Pixel HD Colorful Camera |
| Nazwa produktu | System kontroli dostępu do rozpoznawania twarzy Control |
|---|---|
| Pokaz | 5.0 Cal, HD 720*1280, pojemnościowy ekran dotykowy |
| Pojemność twarzy | 5000 (50000 opcjonalnie) |
| Dokładność rozpoznawania twarzy | 99,70% |
| Zasilacz | 12V DC |