| Pokaz | 4,3-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Pojemność twarzy / karty RFID / hasła | Standardowo 5000, opcjonalnie 20000 |
| Pojemność zapisu | 1000 000 |
| Komunikacja | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (opcjonalnie) |
| Styl identyfikacji | Odcisk palca, twarz, dowód osobisty, hasło |
|---|---|
| Rekordowa pojemność | 300 000 |
| Komunikacja | USB, TCP / IP, RS485, Cloud, WIFI (opcjonalnie) |
| Ekran | Kolorowy ekran TFT o przekątnej 2,8 cala |
| Język | Chiński / angielski / tajski / hiszpański / indonezyjski / arabski |
| Pojemność twarzy | 1000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 300000 |
| Pojemność odcisków palców | 5000 |
| Wyświetl rozmiar | 2,8-calowy kolorowy ekran LCD TFT HD |
| Access Contr | Wyjście przekaźnikowe zamka / wyjście alarmowe / przycisk wyjścia / czujnik drzwi |
| Pokaz | 4,3-calowy ekran dotykowy |
|---|---|
| Pojemność twarzy | 10 000 |
| Pojemność dziennika | 1 000 000 |
| Dowód osobisty | Obsługa częstotliwości 125 kHz (opcjonalnie 13,56 MHz) |
| Komunikacja | Pendrive Wifi / TCP / IP / USB |
| Przechowywanie danych | Chmura, lokalnie na maszynie lub komputerze |
|---|---|
| System | Linux |
| Pojemność twarzy | 50 000 |
| Pojemność dzienników | 500 000 |
| Wyświetl rozmiar | 5-calowy ekran dotykowy HD |
| Nazwa produktu | Maszyna do kontroli dostępu do drzwi |
|---|---|
| Aparat fotograficzny | 200W Kolorowy szeroki zakres dynamiki |
| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy HD |
| Tryb identyfikacji | Twarz, hasło, karta RFID |
| Pojemność twarzy | 5000 (opcjonalnie 20000) |
| Wersja algorytmu twarzy | Twarz V2.2 |
|---|---|
| Wersja algorytmu linii papilarnych | Finger V3.0 |
| Możliwość rejestracji użytkowników | 5000 |
| Pojemność twarzy | 1000 |
| Pojemność odcisków palców | 5000 |
| Nazwa produktu | Maszyna do kontroli dostępu do ramki LED na twarz |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | twarz, hasło, karta, kod qr |
| Pojemność twarzy | 5000 (opcjonalnie 20000) |
| Pojemność karty | 5000 |
| Aparat fotograficzny | 200W Kolorowy szeroki zakres dynamiki |
| Szczegóły pakowania | Skrzynka |
|---|---|
| Czas dostawy | 3- 7 dni |
| Zasady płatności | D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 500/DZIEŃ |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | Skrzynka |
|---|---|
| Czas dostawy | 3-7 |
| Zasady płatności | D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 500/DZIEŃ |
| Dokument | SI-C156 Android 15.6″ Fac...2.docx |