| Aparat fotograficzny | Kolorowa kamera HD o mocy 200 W, kamera na podczerwień 100 W. |
|---|---|
| Pokaz | 4,3-calowy, pojemnościowy ekran dotykowy LCD |
| Komunikacja | TCP / IP, WIFI, USB |
| DOPROWADZIŁO | Podwójne światło podczerwone LED o dużej mocy |
| Rozkład | 800 * 480 |
| Pokaz | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Pojemność twarzy / karty RFID / hasła | Standardowo 5000, opcjonalnie 20000 |
| Pojemność zapisu | 1000 000 |
| Komunikacja | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (opcjonalnie) |
| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy HD IPS |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | 1: N, 1: 1 |
| Szybkość identyfikacji | ≦ 0,2 s |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Nazwa produktu | Maszyna do kontroli dostępu do drzwi |
|---|---|
| Ekran wyświetlający | 8-calowy ekran dotykowy HD |
| Weryfikacja | twarz, PIN, karta IC, dowód osobisty, |
| Pojemność twarzy | 5000 (opcjonalnie 20000) |
| Pojemność karty | 5000 |
| Pojemność twarzy | 1500 (może przedłużyć 3000) |
|---|---|
| Pojemność odcisków palców | 5000 |
| Pojemność karty / kodu PIN | 3000 |
| Pokaz | 4,3-calowy ekran dotykowy TFT |
| Aparat fotograficzny | Podwójna kamera na podczerwień HD |
| Przechowywanie danych | Chmura, lokalnie na maszynie lub komputerze |
|---|---|
| System | Linux |
| Pojemność użytkownika | 10 000 |
| Rekordowa pojemność | 1 000 000 |
| Wyświetl rozmiar | 5-calowy ekran dotykowy HD |
| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Kamera | Podwójna kamera na podczerwień o rozdzielczości 200 W pikseli, podwójna kamera HD |
| Tryb identyfikacji | 1: N, 1: 1 |
| Szybkość identyfikacji | ≦ 0,2 s |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 |
| Pokaz | 8-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Pojemność twarzy / karty RFID / hasła | Standardowo 5000, opcjonalnie 20000 |
| Pojemność zapisu | 1000 000 |
| Komunikacja | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (opcjonalnie) |
| Rodzaj źródła zasilania | Zasilane baterią |
|---|---|
| Oprogramowanie | Otwórz SDK |
| Komunikacja | USB, 4G, Wi-Fi, sieć |
| Pojemność twarzy | 5000 |
| Identyfikacja | Twarz, karta Mifare, PIN, |
| Nazwa produktu | Maszyna do kontroli dostępu do twarzy |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | twarz, hasło, karta, kod qr |
| Pojemność twarzy | 5000 (opcjonalnie 20000) |
| Pojemność karty | 5000 |
| Aparat fotograficzny | 200W Kolorowy szeroki zakres dynamiki |