| Pojemność twarzy | 1000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 300000 |
| Pojemność odcisków palców | 5000 |
| Wyświetl rozmiar | 2,8-calowy kolorowy ekran LCD TFT HD |
| Access Contr | Wyjście przekaźnikowe zamka / wyjście alarmowe / przycisk wyjścia / czujnik drzwi |
| Pojemność twarzy | 3000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 3000 |
| Szybkość weryfikacji | ≤ 1 sekunda |
| Komunikacja | TCP / IP / Wi-Fi |
| Wyświetl rozmiar | Kolorowy ekran 2,8 cala |
| Pojemność użytkownika | 50 000 |
|---|---|
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Wyświetl rozmiar | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
| Obsługa kart | IC/ID/ (opcjonalnie) |
| Rozpoznawanie OdległośćOdległość | 0,5-2,5 m |
| Ekran | 4.3 Inch, HD 272*480. 4,3 cala, HD 272*480. Capacitive Touch Screen Pojemnoś |
|---|---|
| System | Linux 3.10 |
| Pojemność użytkownika | 50 000 |
| Pojemność dzienników | 500 000 |
| Wyświetl rozmiar | 4,3-calowy ekran dotykowy LCD |
| Rozpoznawanie twarzy | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Dostosowywanie | - Tak, proszę. |
| Przechowywanie danych | Chmura |
| Ochrona danych | Zaszyfrowane |
| monitorowanie na żywo | - Tak, proszę. |
| Procesor | Dwurdzeniowy rdzeń ARM Cortex-A7 1,2G |
|---|---|
| NPU | Dwurdzeniowy rdzeń ARM Cortex-A7 1,2G |
| BARAN | 256 MB pamięci DDR3L |
| ROM | 4G EMMC |
| Kamera | Kamera kolorowa 2MPHD, kamera na podczerwień HD 2MP, szeroki zakres dynamiki |
| Pojemność twarzy | 3000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 3000 |
| Transakcje | 1 000 000 |
| Wyświetl rozmiar | 2,8-calowy pojemnościowy ekran dotykowy HD |
| Komunikacja | Wejście / wyjście TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand |
| Pojemność użytkownika | 50 000 |
|---|---|
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Wyświetl rozmiar | 5.0-calowy ekran dotykowy IPS |
| Obsługa kart | IC/ID/ (opcjonalnie) |
| Rozpoznawanie OdległośćOdległość | 0,5-2,5 m |
| Pojemność użytkownika | 5000 |
|---|---|
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Wyświetl rozmiar | 8-calowy ekran dotykowy IPS |
| Obsługa kart | IC/ID/ (opcjonalnie) |
| Rozpoznawanie OdległośćOdległość | 0,8m-3m |
| Pojemność twarzy | 10 000 |
|---|---|
| Pojemność karty | 10 000 |
| Rekord | 1 000 000 |
| Pokaz | 5-calowy ekran dotykowy HD |
| Komunikacja | WiFi / TCP / IP / USB Pen Drive / Wiegand In / Out |