| Pojemność karty | 5000 |
|---|---|
| Pojemność PIN | 5000 |
| Pojemność odcisków palców | 5000 |
| Pojemność twarzy | 3000 |
| Rozmiar ekranu | Kolorowy wyświetlacz LCD 4,3 cala |
| Materiał skorupy | Obudowa ze stopu aluminium (opcjonalnie uchwyty do montażu na ścianie i bramie) |
|---|---|
| Procesor | RK3568, czterordzeniowa architektura ARM Cortex-A55, częstotliwość główna 1,8 GHz |
| GPU | Mali-G52-2EE |
| NPU | Moc obliczeniowa 0,8T |
| BARAN | 2 GB pamięci DDR4 (standard)/możliwość rozszerzenia |
| Pojemność odcisków palców | 3000/5000 |
|---|---|
| Pojemność karty / hasła | 3000/5000 |
| Pojemność hasła | 3000/5000 |
| Pokaz | Kolorowy wyświetlacz o przekątnej 2,8 cala |
| Tryb weryfikacji | Odcisk palca, karta, hasło |
| Szczegóły pakowania | Pakowane w kartonik z gąbką |
|---|---|
| Czas dostawy | Przykładowe zamówienie 2 ~ 3 dni robocze; Zamówienie zbiorcze 6 ~ 12 dni roboczych |
| Zasady płatności | , T/T, Western Union, D/P, D/A. |
| Możliwość Supply | 45000 sztuk tygodniowo |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Pokaz | 2,8-calowy kolorowy ekran TFT |
|---|---|
| Oprogramowanie | Oprogramowanie do komputerów stacjonarnych i chmury |
| Pojemność odcisków palców | 3000 |
| Pojemność karty RFID | 3000 |
| Komunikacja | Pendrive TCP / IP / USB |
| Pojemność PIN | 3000 |
|---|---|
| Pojemność odcisków palców | 3000 |
| Rozmiar ekranu | 2,8-calowy kolorowy wyświetlacz LCD |
| Języki | Włoski / hiszpański / angielski / koreański / turecki / japoński / itp |
| Interfejs kontroli dostępu | Wyjście przekaźnikowe zamka / wyjście alarmowe / przycisk wyjścia / czujnik drzwi |
| Pojemność twarzy | 3000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 3000 |
| Transakcje | 1 000 000 |
| Komunikacja | TCP / IP / Wi-Fi |
| Wyświetl rozmiar | Kolorowy ekran 2,8 cala |
| Zasilanie | DC12V 1A |
|---|---|
| NPU | 800G Hashrate |
| Pojemność karty | 5000 |
| Pojemność hasła | 5000 |
| Odległość rozpoznawania | 00,5-2,5 metra. |
| Styl identyfikacji | Połączenie twarzy, kodu PIN, twarzy i kodu PIN, RFID |
|---|---|
| Ekran | 4,3-calowy elektroniczny pojemnościowy ekran dotykowy |
| Rozkład | 800 * 480 P. |
| Uznanie | Rozpoznawanie nazwiska i numeru pracownika |
| Aparat fotograficzny | 100W Infrared Camera; Kamera na podczerwień 100W; 200W Pixel HD Colorful Camera |
| Pojemność twarzy | 5000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 500000 |
| Pojemność linii papilarnych | 5000 |
| Rozmiar wyświetlacza | Kolorowy ekran LCD o przekątnej 4,3 cala HD TFT |
| Kontr dostępu | Wyjście przekaźnika blokady/wyjście alarmowe/przycisk wyjścia/czujnik drzwi |