| Pojemność twarzy | 5000 |
|---|---|
| Transakcje | 500 000 |
| Pojemność odcisków palców | 10 000 |
| Aparat fotograficzny | Dual Cameras 2M Pixel HD Color; Podwójne kamery 2 mln pikseli w kolorze HD; 2M infr |
| Wyświetl rozmiar | 5-calowy ekran dotykowy HD IPS |
| Wyświetlacz | Kolorowy ekran TFT o przekątnej 2,8 cala |
|---|---|
| Oprogramowanie | Oprogramowanie komputerowe i oprogramowanie serwera WWW |
| Pojemność twarzy | 1000 |
| Odcisk palca/karta/hasło | 3000 |
| Komunikacja | Pendrive TCP/IP/USB |
| Tryb weryfikacji | Twarz, odcisk palca, karta, hasło |
|---|---|
| Pokaz | 5-calowy ekran IPS |
| Rozkład | 1280 * 720 |
| Aparat fotograficzny | Kamera kolorowa 200 pikseli, kamera na podczerwień 100 pikseli |
| Komunikacja | Wifi, Ethernet (stacjonarny), USB |
| Nazwa produktu | Maszyna do obecności AI na twarzy |
|---|---|
| Weryfikacja | Dynamiczne rozpoznawanie twarzy, karta rfid, pin |
| Klawiatura | klawiatura dotykowa |
| Pokaz | 5-calowy ekran dotykowy HD, kamery na żywo na podczerwień 200 W 200 |
| Rezydent twarzy | 5000 standard, (10000/50000 opcjonalnie) |
| NPU | 800G Hashrate |
|---|---|
| zasilacz | DC12V 1A |
| Pojemność dziennika | 500 000 |
| Pojemność twarzy | 5000 |
| Kamera | 2MP Coclor Camera + 2MP Infared Camera |
| Nazwa produktu | Widoczne światło Prawdziwa maszyna do rozpoznawania twarzy Maszyna do rozpoznawania twarzy |
|---|---|
| Środowisko | do użytku w pomieszczeniach |
| Metoda rozpoznawania | Palec/karta/hasło |
| Komunikacja | TCP/IP, host USB, WiFi |
| Pokaz | Ekran HD IPS o przekątnej 4,3 cala |
| Pojemność twarzy | 10 000 |
|---|---|
| Pojemność karty | 10 000 |
| Pojemność transakcji | 1 000 000 |
| Pokaz | 4,5-calowy ekran dotykowy HD |
| Komunikacja | WiFi / TCP / IP / USB Pen Drive / Wiegand In / Out |
| Pojemność dziennika | 500 000 |
|---|---|
| Pojemność twarzy | 5000 |
| Weryfikacja | Rozpoznawanie twarzy, hasło, karta |
| Wbudowana bateria | 7.4v,2000 MA |
| NPU | 800G Hashrate |
| Pojemność twarzy | 5000 |
|---|---|
| Pojemność dziennika | 500 000 |
| Dokładność rozpoznawania twarzy | 99,7% |
| Pojemność karty | 5000 |
| Wbudowana bateria | 7.4v,2000 MA |
| Pojemność hasła | 5000 |
|---|---|
| Pojemność dziennika | 500 000 |
| WDR | Szeroki zakres dynamiczny, obsługa dokładnego rozpoznawania twarzy |
| NPU | 800G Hashrate |
| Zasilanie | DC12V 1A |