| Aparat fotograficzny | Kolorowa kamera HD o mocy 200 W, kamera na podczerwień 100 W. |
|---|---|
| DOPROWADZIŁO | Podwójne światło podczerwone LED o dużej mocy |
| Pokaz | 5-calowy pojemnościowy ekran dotykowy LCD |
| Rozkład | 800 * 480 |
| Komunikacja | TCP / IP, WIFI, USB |
| Typ | Obecność czasu rozpoznawania twarzy |
|---|---|
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Wyświetlacz | 5-calowy ekran dotykowy |
| Pojemność twarzy | 5000 (50000 opcjonalnie) |
| Pojemność odcisków palców | 10000 (50000 opcjonalnie) |
| Pojemność odcisków palców | 3000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 200000 |
| Pojemność hasła | 3000 |
| Wyświetl rozmiar | 2,4-calowy kolorowy ekran TFT LCD |
| Access Contr | Wyjście przekaźnikowe zamka / wyjście alarmowe / przycisk wyjścia / czujnik drzwi |
| Nazwa produktu | Terminal kontroli dostępu do dynamicznego rozpoznawania twarzy i czasu obecności |
|---|---|
| ekran | 5,0-calowy, HD 1280*720, pojemnościowy ekran dotykowy |
| Procesor, NPU | Dwurdzeniowy ARM Cortex-A7 1,2 G, 600 G (0,6 T) |
| RAM, ROM | 256 MB pamięci DDR3; eMMC Flash 4 GB |
| Pojemność twarzy | 5000 |
| Pojemność użytkownika | 10 000 |
|---|---|
| Pojemność twarzy | 10 000 |
| Pojemność karty | 10 000 |
| Transakcje | 1 000 000 |
| Wyświetl rozmiar | 5-calowy pojemnościowy ekran dotykowy HD |
| Ekran | 4,3-calowy ekran dotykowy IPS 272*480 |
|---|---|
| Typ weryfikacji | Twarz, odcisk palca, karta, hasło |
| Tryb identyfikacji | 1:N, 1:1 |
| Prędkość identyfikacji | ≦0.2s |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 |
| Pojemność użytkownika | 10 000 |
|---|---|
| Rekordowa pojemność | 1 000 000 |
| Wyświetl rozmiar | 5-calowy ekran dotykowy LCD |
| Obsługa kart | IC / ID / |
| Komunikacja | Wejście / wyjście TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand |
| Nazwa produktu | Maszyna do kontroli dostępu do ramki LED na twarz |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | twarz, hasło, karta, kod qr |
| Pojemność twarzy | 5000 (opcjonalnie 20000) |
| Pojemność karty | 5000 |
| Aparat fotograficzny | 200W Kolorowy szeroki zakres dynamiki |
| Procesor | RK3568, czterordzeniowa architektura ARM Cortex-A55, częstotliwość główna 1,8 GHz |
|---|---|
| GPU | Mali-G52-2EE |
| NPU | Moc obliczeniowa 0,8T |
| BARAN | 2 GB pamięci DDR4 (standard)/możliwość rozszerzenia |
| ROM | 8 GB (standardowo), z możliwością rozszerzenia do 16 GB, 32 GB, 64 GB, 128 GB |
| Nazwa produktu | Maszyna do kontroli dostępu do drzwi |
|---|---|
| Aparat fotograficzny | 200W Kolorowy szeroki zakres dynamiki |
| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy HD |
| Tryb identyfikacji | Twarz, hasło, karta RFID |
| Pojemność twarzy | 5000 (opcjonalnie 20000) |