| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy HD 720 P IPS |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | Twarz/odcisk palca/PIN/karta/kombinacja |
| Cechy szczególne | Wykrywanie ruchu, ekran dotykowy HD, kolorowa kamera HD, noktowizor |
| Pojemność odcisków palców | 10 000 |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 (20 000/50 000 opcjonalnie) |
| Nazwa produktu | Urządzenie do dynamicznego rozpoznawania twarzy AI |
|---|---|
| Procesor | Dwurdzeniowy ARM Cortex-A7 1,0G |
| RAM i ROM | 256M DDR; 4G Emc |
| Światło wypełniające kamerę | Prawdziwy czujnik 1/2,9 cala FOV 75° 2 MP pikselowa kamera kolorowa o wysokiej rozdzielczości WDR sz |
| Wyświetlacz | 5-calowy ekran dotykowy IPS o wysokiej rozdzielczości i pełnym widoku |
| Nazwa produktu | Urządzenia do twarzy |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | twarz, kod PIN, RFID, kod QR |
| Pojemność twarzy | 5000 (opcjonalnie 20000) |
| Pojemność karty | 5000 |
| Aparat fotograficzny | 200W Kolorowy szeroki zakres dynamiki |
| Pokaz | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Pojemność twarzy / karty RFID / hasła | Standardowo 5000, opcjonalnie 20000 |
| Pojemność zapisu | 1000 000 |
| Komunikacja | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (opcjonalnie) |
| Pokaz | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Pojemność twarzy / karty RFID / hasła | Standardowo 5000, opcjonalnie 20000 |
| Pojemność zapisu | 1000 000 |
| Komunikacja | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (opcjonalnie) |
| Pojemność użytkownika | 50 000 |
|---|---|
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Wyświetl rozmiar | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
| Obsługa kart | IC/ID/ (opcjonalnie) |
| Rozpoznawanie OdległośćOdległość | 0,5-2,5 m |
| Pojemność użytkownika | 50 000 |
|---|---|
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Wyświetl rozmiar | 4,3-calowy ekran dotykowy IPS |
| Obsługa kart | IC/ID |
| Rozpoznawanie OdległośćOdległość | 0,5-2,5 m |
| Pojemność twarzy | 5000 |
|---|---|
| Transakcje | 500 000 |
| Pojemność odcisków palców | 10 000 |
| Aparat fotograficzny | Dual Cameras 2M Pixel HD Color; Podwójne kamery 2 mln pikseli w kolorze HD; 2M infr |
| Wyświetl rozmiar | 5-calowy ekran dotykowy HD IPS |
| Wyświetlacz | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta linii papilarnych, hasło |
| Pojemność twarzy/karty RFID/hasła | 5000 Standardowa pojemność, 50000 opcjonalnie |
| Pojemność kłód | 500 000 |
| Komunikacja | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk,WFII |
| Wyświetlacz | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Odcisk palca, twarz, karta, hasło |
| Funkcje opcjonalne | Karta IC |
| Pomiar biometryczny | Twarz |
| Komunikacja | TCP/IP, Wifi, RS485, USB Line, USB Pen Driver |