| Wyświetlacz | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta linii papilarnych, hasło |
| Pojemność twarzy/karty RFID/hasła | 5000 Standardowa pojemność, 50000 opcjonalnie |
| Pojemność kłód | 500 000 |
| Komunikacja | USB,RS485,TCP/IP,U-Disk,WFII |
| Pojemność twarzy | 10 000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 10,0000 |
| Transakcje | 1 000 000 |
| Wyświetl rozmiar | 5-calowy kolorowy ekran |
| Komunikacja | Wejście / wyjście TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand |
| Nazwa produktu | Maszyna do kontroli dostępu do drzwi |
|---|---|
| Aparat fotograficzny | 200W Kolorowy szeroki zakres dynamiki |
| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy HD |
| Tryb identyfikacji | Twarz, hasło, karta RFID |
| Pojemność twarzy | 5000 (opcjonalnie 20000) |
| Pojemność twarzy | 5000 |
|---|---|
| Transakcje | 500 000 |
| Pojemność odcisków palców | 10 000 |
| Aparat fotograficzny | Dual Cameras 2M Pixel HD Color; Podwójne kamery 2 mln pikseli w kolorze HD; 2M infr |
| Wyświetl rozmiar | 5-calowy ekran dotykowy HD IPS |
| Pojemność użytkownika | 50 000 |
|---|---|
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Wyświetl rozmiar | 8-calowy ekran dotykowy IPS |
| Obsługa kart | IC/ID/ (opcjonalnie) |
| Rozpoznawanie OdległośćOdległość | 0,5–2,5 m |
| Transakcje | 300 000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 5000 |
| Pojemność twarzy | 1000 |
| Komunikacja | Wejście / wyjście TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand |
| Wyświetl rozmiar | 2,8-calowy kolorowy wyświetlacz LCD TFT |
| Ekran | 4,3-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Rozkład | 272*480 |
| Tryb identyfikacji | 1: N, 1: 1 |
| Szybkość identyfikacji | ≦ 0,2 s |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 |
| Pojemność użytkownika | 50 000 |
|---|---|
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Wyświetl rozmiar | 4,3-calowy ekran dotykowy IPS |
| Obsługa kart | IC/ID |
| Rozpoznawanie OdległośćOdległość | 0,5-2,5 m |
| Nazwa produktu | Maszyna do kontroli dostępu do ramki LED na twarz |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | twarz, hasło, karta, kod qr |
| Pojemność twarzy | 5000 (opcjonalnie 20000) |
| Pojemność karty | 5000 |
| Aparat fotograficzny | 200W Kolorowy szeroki zakres dynamiki |
| Aparat fotograficzny | Dwie kamery o wysokiej rozdzielczości |
|---|---|
| Język | Uproszczony chiński, tradycyjny chiński, angielski, turecki itp. |
| Kolektor odcisków palców | Czujnik optyczny |
| Rekordowa pojemność | 30 000 |
| System operacyjny | Linux w wersji 3.65 |