| Aparat fotograficzny | Kolorowa kamera HD o mocy 200 W, kamera na podczerwień 100 W. |
|---|---|
| Pokaz | 4,3-calowy, pojemnościowy ekran dotykowy LCD |
| Komunikacja | TCP / IP, WIFI, USB |
| DOPROWADZIŁO | Podwójne światło podczerwone LED o dużej mocy |
| Rozkład | 800 * 480 |
| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy HD 720 P IPS |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | 4 w jednym: twarz/odcisk palca/PIN/karta/kombinacja |
| OS | System Linux |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Pokaz | 4,3-calowy ekran dotykowy |
|---|---|
| Aparat fotograficzny | Podwójna kamera na podczerwień, podwójna kamera HD |
| Pojemność twarzy | 1500 |
| Odcisk palca / karta / hasło | 5000 |
| Komunikacja | Pendrive TCP / IP / USB |
| Pozycja produktu | Zegar czasu twarzy i linii papilarnych |
|---|---|
| Pokaz | 4,3-calowy ekran TFT |
| Tryb weryfikacji | Twarz, odcisk palca, karta, hasło |
| Pojemność użytkownika | 5000 |
| Pojemność odcisków palców / karty / hasła | 5000 |
| Tryb identyfikacji | 1: N, 1: 1 |
|---|---|
| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
| Szybkość identyfikacji | ≦ 0,2 s |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Ekran | 4.3 Inch, HD 272*480. 4,3 cala, HD 272*480. Capacitive Touch Screen Pojemnoś |
|---|---|
| System | Linux 3.10 |
| Pojemność użytkownika | 50 000 |
| Pojemność dzienników | 500 000 |
| Wyświetl rozmiar | 4,3-calowy ekran dotykowy LCD |
| Tryb identyfikacji | 1: N, 1: 1 |
|---|---|
| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
| Szybkość identyfikacji | ≦ 0,2 s |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy HD 720 P IPS |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | Twarz/odcisk palca/PIN/karta/kombinacja |
| Cechy szczególne | Wykrywanie ruchu, ekran dotykowy HD, kolorowa kamera HD, noktowizor |
| Pojemność odcisków palców | 10 000 |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Pojemność twarzy | 1,0000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 1000 000 |
| Zasilacz | 12V |
| Wyświetl rozmiar | 5-calowy ekran dotykowy HD |
| Interfejs kontroli dostępu | Wyjście przekaźnikowe zamka / wyjście alarmowe |
| Aparat fotograficzny | Kolorowa kamera HD o mocy 200 W, kamera na podczerwień 100 W. |
|---|---|
| DOPROWADZIŁO | Podwójne światło podczerwone LED o dużej mocy |
| Pokaz | 5-calowy pojemnościowy ekran dotykowy LCD |
| Rozkład | 854 * 480 |
| Komunikacja | TCP / IP, WIFI, USB |