| Nazwa produktu | Maszyna do kontroli dostępu do twarzy |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | twarz, hasło, karta, kod qr |
| Pojemność twarzy | 5000 (opcjonalnie 20000) |
| Pojemność karty | 5000 |
| Aparat fotograficzny | 200W Kolorowy szeroki zakres dynamiki |
| Wyświetlacz | 2,8-calowy pojemnościowy ekran dotykowy LCD |
|---|---|
| Pojemność karty twarzy/RFID/hasła | 5000 |
| Pojemność rekordu | 500 000 |
| Szybkość identyfikacji | mniej niż 0,2s |
| tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Wyświetlacz | Ekran dotykowy o przekątnej 4,3 cala |
|---|---|
| tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Pojemność karty twarzy/RFID/hasła | standardowe 5000 |
| Pojemność rekordu | 500 000 |
| Komunikacja | USB, TCP/IP, U-dysk, WFII |
| Wyświetlacz | 4,3-calowy pojemnościowy ekran dotykowy LCD |
|---|---|
| Pojemność karty twarzy/RFID/hasła | Standardowe 5000 |
| Pojemność rekordu | 500 000 |
| Szybkość identyfikacji | mniej niż 0,2s |
| tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Pojemność użytkownika | 50 000 |
|---|---|
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Wyświetl rozmiar | 8-calowy ekran dotykowy IPS |
| Obsługa kart | IC/ID/ (opcjonalnie) |
| Rozpoznawanie OdległośćOdległość | 0,5–2,5 m |
| Procesor | MT6765 (G36), 8-rdzeniowy, 2,2 GHz |
|---|---|
| RAM i ROM | 4 GB RAM + 64 GB ROM (opcjonalnie 6 + 128) |
| Rozmiar ekranu | Twardy ekran o przekątnej 5,0 cala i wysokiej rozdzielczości, rozdzielczość (720*1280) HD |
| Ekran dotykowy | Ekran pojemnościowy, szkło Corning czwartej generacji, 5-punktowe sterowanie dotykowe |
| Pixel aparatu | Przód 500WFF, tył 1300WAF |
| Pojemność twarzy | 1000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 300000 |
| Pojemność odcisków palców | 5000 |
| Wyświetl rozmiar | 2,8-calowy kolorowy ekran LCD TFT HD |
| Access Contr | Wyjście przekaźnikowe zamka / wyjście alarmowe / przycisk wyjścia / czujnik drzwi |
| Pojemność użytkownika | 5000 |
|---|---|
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Wyświetl rozmiar | 8-calowy ekran dotykowy IPS |
| Obsługa kart | IC/ID/ (opcjonalnie) |
| Rozpoznawanie OdległośćOdległość | 0,8m-3m |
| Transakcje | 300 000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 5000 |
| Pojemność twarzy | 1000 |
| Komunikacja | Wejście / wyjście TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand |
| Wyświetl rozmiar | 2,8-calowy kolorowy wyświetlacz LCD TFT |
| Nazwa produktu | Kontroler drzwi twarzowych |
|---|---|
| Ekran | 8-calowy ekran dotykowy HD |
| Sposób identyfikacji | Twarz, hasło, karta RFID |
| Funkcjonować | Kontrola dostępu, frekwencja, testowanie temperatury |
| Język | Angielski / hiszpański / tajski / hiszpański / włoski / turecki / arabski i tak dalej |