| Pojemność twarzy | 3000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 3000 |
| Transakcje | 1 000 000 |
| Wyświetl rozmiar | 2,8-calowy pojemnościowy ekran dotykowy HD |
| Komunikacja | Wejście / wyjście TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand |
| Pojemność twarzy | 3000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 3000 |
| Szybkość weryfikacji | ≤ 1 sekunda |
| Komunikacja | TCP / IP / Wi-Fi |
| Wyświetl rozmiar | Kolorowy ekran 2,8 cala |
| Nazwa produktu | Urządzenia do twarzy |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | twarz, kod PIN, RFID, kod QR |
| Pojemność twarzy | 5000 (opcjonalnie 20000) |
| Pojemność karty | 5000 |
| Aparat fotograficzny | 200W Kolorowy szeroki zakres dynamiki |
| Pokaz | 4,3-calowy ekran dotykowy |
|---|---|
| Aparat fotograficzny | Podwójna kamera na podczerwień, podwójna kamera HD |
| Pojemność twarzy | 1500 |
| Odcisk palca / karta / hasło | 5000 |
| Komunikacja | Pendrive TCP / IP / USB |
| Pojemność użytkownika | 50 000 |
|---|---|
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Wyświetl rozmiar | 4,3-calowy ekran dotykowy IPS |
| Obsługa kart | IC/ID |
| Rozpoznawanie OdległośćOdległość | 0,5-2,5 m |
| Pojemność użytkownika | 50 000 |
|---|---|
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Wyświetl rozmiar | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
| Obsługa kart | IC/ID/ (opcjonalnie) |
| Rozpoznawanie OdległośćOdległość | 0,5-2,5 m |
| Styl identyfikacji | Hasło, twarz, odcisk palca, karta RFID |
|---|---|
| Pojemność kart / pinów odcisków palców | 5000 |
| Pojemność twarzy | 1000 |
| Rekordowa pojemność | 300 000 |
| Komunikacja | sieć tcp / ip, USB, RS485, WIFI (opcjonalnie) |
| Pojemność twarzy | 1 tys |
|---|---|
| Pojemność odcisków palców / kart / pinów | 5K |
| Rekordowa pojemność | 300K |
| Styl identyfikacji | Twarz, odcisk palca, dowód osobisty, kod PIN |
| Język | Chiński / angielski / hiszpański / indonezyjski / tajski / arabski |
| Pojemność PIN | 3000 |
|---|---|
| Pojemność odcisków palców | 3000 |
| Pojemność twarzy | 3000 |
| Rekordowa pojemność | 100 000 |
| Wyświetl rozmiar | 2,8-calowy kolorowy wyświetlacz LCD |
| system operacyjny | Android 11 |
|---|---|
| Język | Chiński i angielski (wersja standardowa, konfigurowalna w wielu językach) |
| Pojemność użytkownika | 5000 sztuk |
| Pojemność twarzy | 5000 sztuk |
| Pojemność karty | 5000 sztuk |