| Metoda odblokowania | twarz, odcisk palca, hasło, karta, aplikacja, klucz |
|---|---|
| Materiał | Stop aluminium |
| APLIKACJA | Tuya Wifi |
| Bateria | Akumulator litowy o pojemności 5000 mAh; |
| Zablokuj rozmiar ciała | 24*240mm |
| Pokaz | 2,8-calowy pojemnościowy wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Odcisk palca, karta, hasło |
| Funkcje opcjonalne | Bateria zapasowa / IC |
| Oprogramowanie | Wolny |
| Komunikacja | TCP / IP, Ethernet (stacjonarny), USB |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | TIMMY |
| Styl pracy | offline lub online |
| Funkcje opcjonalne | Bateria zapasowa |
| Numer modelu | TM70 |
| Pokaz | 2,8-calowy wyświetlacz TFT |
|---|---|
| Napięcie / prąd | 9v 1a |
| Pojemność użytkownika | 3000/5000 |
| Tryb weryfikacji | Odcisk palca, karta, hasło |
| Funkcja opcjonalna | GPRS / Wi-Fi (opcjonalnie) |
| Procesor | MT6765 (G36), 8-rdzeniowy, 2,2 GHz |
|---|---|
| RAM i ROM | 4 GB RAM + 64 GB ROM (opcjonalnie 6 + 128) |
| Rozmiar ekranu | Twardy ekran o przekątnej 5,0 cala i wysokiej rozdzielczości, rozdzielczość (720*1280) HD |
| Ekran dotykowy | Ekran pojemnościowy, szkło Corning czwartej generacji, 5-punktowe sterowanie dotykowe |
| Pixel aparatu | Przód 500WFF, tył 1300WAF |
| Ekran | 4,3-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Rezolucja | 272*480 |
| Tryb identyfikacji | 1:N, 1:1 |
| Prędkość identyfikacji | ≦0.2s |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 |
| Wyświetlacz | Ekran dotykowy o przekątnej 4,3 cala |
|---|---|
| tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Pojemność karty twarzy/RFID/hasła | standardowe 5000 |
| Pojemność rekordu | 500 000 |
| Komunikacja | USB, TCP/IP, U-dysk, WFII |
| Pojemność twarzy | 1000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 300000 |
| Pojemność odcisków palców | 5000 |
| Wyświetl rozmiar | 2,8-calowy kolorowy ekran LCD TFT HD |
| Access Contr | Wyjście przekaźnikowe zamka / wyjście alarmowe / przycisk wyjścia / czujnik drzwi |
| Pokaz | 2,8-calowy kolorowy ekran TFT |
|---|---|
| Oprogramowanie | Wolny |
| Pojemność twarzy | 1000 |
| Pojemność odcisków palców | 5000 |
| Pojemność karty | 5000 |
| Wyświetlacz | Kolorowy ekran TFT o przekątnej 2,8 cala |
|---|---|
| Oprogramowanie | Oprogramowanie komputerowe i oprogramowanie serwera WWW |
| Pojemność twarzy | 1000 |
| Odcisk palca/karta/hasło | 3000 |
| Komunikacja | Pendrive TCP/IP/USB |