| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Kamera | Podwójna kamera na podczerwień o rozdzielczości 200 W pikseli, podwójna kamera HD |
| Tryb identyfikacji | 1: N, 1: 1 |
| Szybkość identyfikacji | ≦ 0,2 s |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 |
| Materiał skorupy | Obudowa ze stopu aluminium (opcjonalnie uchwyty do montażu na ścianie i bramie) |
|---|---|
| Procesor | RK3568, czterordzeniowa architektura ARM Cortex-A55, częstotliwość główna 1,8 GHz |
| GPU | Mali-G52-2EE |
| NPU | Moc obliczeniowa 0,8T |
| BARAN | 2 GB pamięci DDR4 (standard)/możliwość rozszerzenia |
| Pojemność odcisków palców | 3000/5000 |
|---|---|
| Pojemność karty / hasła | 3000/5000 |
| Pojemność hasła | 3000/5000 |
| Pokaz | Kolorowy wyświetlacz o przekątnej 2,8 cala |
| Tryb weryfikacji | Odcisk palca, karta, hasło |
| Pojemność PIN | 3000 |
|---|---|
| Pojemność odcisków palców | 3000 |
| Rozmiar ekranu | 2,8-calowy kolorowy wyświetlacz LCD |
| Języki | Włoski / hiszpański / angielski / koreański / turecki / japoński / itp |
| Interfejs kontroli dostępu | Wyjście przekaźnikowe zamka / wyjście alarmowe / przycisk wyjścia / czujnik drzwi |
| Szczegóły pakowania | Pakowane w kartonik z gąbką |
|---|---|
| Czas dostawy | Przykładowe zamówienie 2 ~ 3 dni robocze; Zamówienie zbiorcze 6 ~ 12 dni roboczych |
| Zasady płatności | , T/T, Western Union, D/P, D/A. |
| Możliwość Supply | 45000 sztuk tygodniowo |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| model | HF2 |
|---|---|
| system operacyjny | Androida 13.0 |
| Procesor | Unisoc T606 8-coe 1,6 GHz 12 nm |
| BARAN | 4 GB |
| ROM | 64 GB |
| Aparat fotograficzny | Kolorowa kamera HD o mocy 200 W, kamera na podczerwień 100 W. |
|---|---|
| Pokaz | 4,3-calowy, pojemnościowy ekran dotykowy LCD |
| Komunikacja | TCP / IP, WIFI, USB |
| DOPROWADZIŁO | Podwójne światło podczerwone LED o dużej mocy |
| Rozkład | 800 * 480 |
| Pojemność użytkownika | 5000 |
|---|---|
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Wyświetl rozmiar | 8-calowy ekran dotykowy IPS |
| Obsługa kart | IC/ID/ (opcjonalnie) |
| Rozpoznawanie OdległośćOdległość | 0,8m-3m |
| Procesor | Dwurdzeniowy rdzeń ARM Cortex-A7 1,2G |
|---|---|
| NPU | Dwurdzeniowy rdzeń ARM Cortex-A7 1,2G |
| BARAN | 256 MB pamięci DDR3L |
| ROM | 4G EMMC |
| Kamera | Kamera kolorowa 2MPHD, kamera na podczerwień HD 2MP, szeroki zakres dynamiki |
| Pojemność odcisków palców | 3000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 200000 |
| Pojemność hasła | 3000 |
| Wyświetl rozmiar | 2,4-calowy kolorowy ekran TFT LCD |
| Access Contr | Wyjście przekaźnikowe zamka / wyjście alarmowe / przycisk wyjścia / czujnik drzwi |