| Pojemność linii papilarnych | 3000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 200000 |
| Pojemność hasła | 3000 |
| Rozmiar wyświetlacza | Kolorowy ekran LCD TFT o przekątnej 2,4 cala |
| Kontr dostępu | Wyjście przekaźnika blokady/wyjście alarmowe/przycisk wyjścia/czujnik drzwi |
| Nazwa produktu | Wodoodporna metalowa klawiatura Rfid Kontrola dostępu do linii papilarnych z aplikacją Tuya |
|---|---|
| Pojemność linii papilarnych | 300 |
| Kontr dostępu | Wyjście przekaźnika blokady/wyjście alarmowe/przycisk wyjścia/czujnik drzwi |
| Komunikacja | Wiegand IN |
| Tryb pracy | samodzielny |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Komunikacja | Wejście i wyjście Wiegand /USB/RS232/RS485 |
| Tryb weryfikacji | Karta RFID (kod QR) |
| Typ kodu kreskowego | QR, kod jednowymiarowy |
| Odległość odczytu (karta) | 3 ~ 6 cm |
| Pojemność karty | 1000 |
|---|---|
| Pojemność hasła | 1000 |
| Access Contr | Wyjście przekaźnikowe zamka / wyjście alarmowe / przycisk wyjścia / czujnik drzwi |
| Communicat | TCP / IP / Wi-Fi (opcjonalnie) / RS485 |
| Języki | Angielski / włoski / hiszpański / turecki / koreański / japoński / itp |
| Nazwa produktu | TIMMY Online GPS Patrol Guard 125KHZ Wodoodporny monitoring patrolowy |
|---|---|
| Odczytaj odległość | 3-5 cm |
| Podanie | Rurociąg naftowy, przemysł chemiczny, górniczy |
| waga | 120g |
| Czas czytania | 1 sekunda |
| Nazwa produktu | TIMMY Online GPS Patrol Guard 125KHZ Wodoodporny monitoring patrolowy |
|---|---|
| Odczytaj odległość | 3-5 cm |
| Podanie | Rurociąg naftowy, przemysł chemiczny, górniczy |
| Typ Baterii | Akumulator litowy 3,7 V. |
| Pojemność baterii | 1800 mah |