| Pojemność twarzy | 10 000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 10 000 |
| Transakcje | 1 000 000 |
| Komunikacja | Wejście / wyjście TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand |
| Wyświetl rozmiar | 4,3-calowy ekran dotykowy |
| Procesor | MT6765 (G36), 8-rdzeniowy, 2,2 GHz |
|---|---|
| RAM i ROM | 4 GB RAM + 64 GB ROM (opcjonalnie 6 + 128) |
| Rozmiar ekranu | Twardy ekran o przekątnej 5,0 cala i wysokiej rozdzielczości, rozdzielczość (720*1280) HD |
| Ekran dotykowy | Ekran pojemnościowy, szkło Corning czwartej generacji, 5-punktowe sterowanie dotykowe |
| Pixel aparatu | Przód 500WFF, tył 1300WAF |
| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy HD 720 P IPS |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | Twarz/odcisk palca/PIN/karta/kombinacja |
| Cechy szczególne | Wykrywanie ruchu, ekran dotykowy HD, kolorowa kamera HD, noktowizor |
| Pojemność odcisków palców | 10 000 |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Cecha szczególna | IP65 / 67 wodoodporna |
|---|---|
| Komunikacja | TCP / IP, Wi-Fi, sterownik USB |
| Pokaz | 5-calowy ekran dotykowy HD |
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Napięcie / prąd | 12V 1A-5A |
| Komunikacja | TCP / IP, Wi-Fi, sterownik USB |
|---|---|
| Pokaz | 4,3-calowy ekran dotykowy TFT |
| Napięcie / prąd | 12V 1A |
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Pojemność użytkownika | 10.000 |
| Pozycja produktu | Zegar czasu twarzy i linii papilarnych |
|---|---|
| Pokaz | 2,8-calowy ekran TFT |
| Pojemność użytkownika | 3000 |
| Pojemność odcisków palców / karty / hasła | 3000 |
| Pojemność twarzy | 1000 |
| Pokaz | 4,3-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Pojemność twarzy / karty RFID / hasła | Standardowo 5000, opcjonalnie 20000 |
| Pojemność zapisu | 1000 000 |
| Komunikacja | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (opcjonalnie) |
| Pojemność użytkownika | 3000 |
|---|---|
| Pojemność twarzy | 1000 |
| Pojemność odcisków palców | 3000 |
| Pojemność karty | 3000 |
| Pokaz | 2,8-calowy ekran TFT |
| Nazwa produktu | Maszyna do obecności AI na twarzy |
|---|---|
| Weryfikacja | Dynamiczne rozpoznawanie twarzy, karta rfid, pin |
| Klawiatura | klawiatura dotykowa |
| Pokaz | 5-calowy ekran dotykowy HD, kamery na żywo na podczerwień 200 W 200 |
| Rezydent twarzy | 5000 standard, (10000/50000 opcjonalnie) |
| Pokaz | 4,3-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Pojemność twarzy / karty RFID / hasła | Standardowo 5000, opcjonalnie 20000 |
| Pojemność zapisu | 1000 000 |
| Komunikacja | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (opcjonalnie) |