| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy HD IPS |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | 1: N, 1: 1 |
| Szybkość identyfikacji | ≦ 0,2 s |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Wersja algorytmu twarzy | Twarz V2.2 |
|---|---|
| Wersja algorytmu linii papilarnych | Finger V3.0 |
| Możliwość rejestracji użytkowników | 5000 |
| Pojemność twarzy | 1000 |
| Pojemność odcisków palców | 5000 |
| Pojemność użytkownika | 5000 |
|---|---|
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Wyświetl rozmiar | 8-calowy ekran dotykowy IPS |
| Obsługa kart | IC/ID/ (opcjonalnie) |
| Rozpoznawanie OdległośćOdległość | 0,8m-3m |
| Nazwa produktu | Maszyna do kontroli dostępu do drzwi |
|---|---|
| Aparat fotograficzny | 200W Kolorowy szeroki zakres dynamiki |
| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy HD |
| Tryb identyfikacji | Twarz, hasło, karta RFID |
| Pojemność twarzy | 5000 (opcjonalnie 20000) |
| Pokaz | 4,3-calowy ekran dotykowy |
|---|---|
| Aparat fotograficzny | Podwójna kamera na podczerwień, podwójna kamera HD |
| Pojemność twarzy | 1500 |
| Odcisk palca / karta / hasło | 5000 |
| Komunikacja | Pendrive TCP / IP / USB |
| Styl identyfikacji | Połączenie twarzy, kodu PIN, twarzy i kodu PIN, RFID |
|---|---|
| Ekran | 4,3-calowy elektroniczny pojemnościowy ekran dotykowy |
| Rozkład | 800 * 480 P. |
| Uznanie | Rozpoznawanie nazwiska i numeru pracownika |
| Aparat fotograficzny | 100W Infrared Camera; Kamera na podczerwień 100W; 200W Pixel HD Colorful Camera |
| Packaging Details | Packed in carton with sponge |
|---|---|
| Delivery Time | Sample order 2~3 workdays; Bulk order 6~12 workdays |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 3000pcs per week |
| Place of Origin | China |
| Pojemność użytkownika | 3000 |
|---|---|
| Pojemność karty | 3000 |
| Rekordowa pojemność | 200 000 |
| Komunikacja | USB |
| Wyświetl rozmiar | 2,8-calowy kolorowy wyświetlacz LCD TFT |
| Szczegóły pakowania | Torba |
|---|---|
| Czas dostawy | 7-10 dni |
| Zasady płatności | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 500/DZIEŃ |
| Miejsce pochodzenia | SHENZHEN |
| Wyświetlacz | 2,8-calowy pojemnościowy ekran dotykowy LCD |
|---|---|
| Pojemność karty twarzy/RFID/hasła | 5000 |
| Pojemność rekordu | 500 000 |
| Szybkość identyfikacji | mniej niż 0,2s |
| tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |