| Pojemność twarzy | 1500 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 5000 |
| Transakcje | 网站改版中 网站改版中 openresty |
| Komunikacja | TCP/IP / Wi-Fi / Wejście / Wyjście Wiegand |
| Rozmiar wyświetlacza | Ekran dotykowy o przekątnej 4,8 cala |
| Obsługiwane protokoły | ISO18000-6B (ISO18000-6C (EPC GEN2)) |
|---|---|
| Komunikacja | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
| Częstotliwość pracy | ISM 902~928MHz i ISM 865~868MHz,Inne standardy częstotliwości (na zamówienie) |
| Tryb pracy | Stała częstotliwość lub programowanie programowe |
| Moc RF | 0~30dBm (Programowalny programowo) |
| Obsługiwane protokoły | ISO18000-6B (ISO18000-6C (EPC GEN2)) |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | ISM 902~928MHz i ISM 865~868MHz,Inne standardy częstotliwości (na zamówienie) |
| Porty komunikacyjne | Wiegand 26/34/98,RS485/RS232,USB |
| Tryb pracy | Stała częstotliwość lub programowalny programowo |
| Moc RF | 0~30dBm (Programowalne programowo) |
| Rodzaj kodu kreskowego | Kod QR, kod kreskowy 1D/20 |
|---|---|
| Odległość odczytu karty | 0~10 cm |
| Tryb dekodowania | dekodowanie obrazu |
| Typ karty | Karta EM/karta elektroniczna/karta NFC |
| Częstotliwość pracy | 125 KHZ (TK4100/EM4100) lub 13,56 MHz M1 |
| Nazwa produktu | Inteligentna maszyna kontroli dostępu Access |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | Karta RFID, twarz, Pin |
| Szybkość rozpoznawania | w ciągu 0,2 s |
| Ilość identyfikacyjna | 5 użytkowników / 1 użytkownik |
| Aparat fotograficzny | 200W Kolorowy szeroki zakres dynamiki |