| Pojemność użytkownika | 10 000 |
|---|---|
| Pojemność twarzy | 10 000 |
| Pojemność karty | 10 000 |
| Transakcje | 1 000 000 |
| Wyświetl rozmiar | 4,5-calowy pojemnościowy ekran dotykowy HD |
| procesor | Dwurdzeniowy procesor ARM Cortex-A7 1,2G |
|---|---|
| NPU | 1,2 t |
| Aparat fotograficzny | Kolorowa kamera SONY 200 W Pixel hd WDR, kamera na podczerwień 200 W; |
| Pokaz | 8-calowy pojemnościowy ekran dotykowy LCD IPS |
| Styl identyfikacji | Rozpoznawanie twarzy światłem widzialnym, PIN, kombinacja twarzy i PIN, ID/IC/ |
| Pojemność użytkownika | 10 000 |
|---|---|
| Pojemność twarzy | 10 000 |
| Pojemność karty | 10 000 |
| Transakcje | 1 000 000 |
| Wyświetl rozmiar | 5-calowy pojemnościowy ekran dotykowy HD |
| Nazwa produktu | System kontroli dostępu do rozpoznawania twarzy Control |
|---|---|
| Pokaz | 5.0 Cal, HD 720*1280, pojemnościowy ekran dotykowy |
| Pojemność twarzy | 5000 (50000 opcjonalnie) |
| Dokładność rozpoznawania twarzy | 99,70% |
| Zasilacz | 12V DC |
| procesor | Dwurdzeniowy procesor ARM Cortex-A7 1,2G |
|---|---|
| NPU | 0,6t |
| Aparat fotograficzny | Kolorowa kamera WDR 2MP hd, kamera na podczerwień 200W |
| RAM / ROM | 256M DDR; 256 mln pamięci DDR; 4G EMMC 4G EMMC |
| Pokaz | Pojemnościowy ekran dotykowy LCD o przekątnej 4,3 cala |
| Styl identyfikacji | Dynamiczna twarz, RFID, PIN |
|---|---|
| Pojemność twarzy | 10 000 |
| Pojemność rekordu | 网站改版中 网站改版中 openresty |
| Szybkość rozpoznawania twarzy | ≦0.2s |
| Rezolucja | 800*480 |
| Nazwa produktu | Kontrola dostępu do twarzy AI |
|---|---|
| Ekran | 4,3-calowy ekran dotykowy HD |
| Aparat dwuogniskowy | Kolorowa kamera na podczerwień WDR + 200 W o mocy 200 W |
| System operacyjny | Linux 3.10 |
| Weryfikacja | Twarz, szpilka, karta RFID |
| Wyświetlacz | 10-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło, odcisk palca |
| Pojemność twarzy/karty RFID/hasła | Standardowo 5000, opcjonalnie 20000 |
| Pojemność rekordu | 1000.000 |
| Komunikacja | USB, RS485, TCP/IP, dysk U, WFII (opcjonalnie) |
| Tryb weryfikacji | Twarz, odcisk palca, karta, hasło |
|---|---|
| Pokaz | 5-calowy ekran IPS |
| Rozkład | 1280 * 720 |
| Aparat fotograficzny | Kamera kolorowa 200 pikseli, kamera na podczerwień 100 pikseli |
| Komunikacja | Wifi, Ethernet (stacjonarny), USB |
| Pozycja produktu | Zegar czasu twarzy i linii papilarnych |
|---|---|
| Pokaz | 4,3-calowy ekran TFT |
| Tryb weryfikacji | Twarz, odcisk palca, karta, hasło |
| Pojemność użytkownika | 5000 |
| Pojemność odcisków palców / karty / hasła | 5000 |