| Pojemność twarzy | 10000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 1000000 |
| Pojemność hasła | 10000 |
| Wyświetl rozmiar | 5-calowy kolorowy ekran LCD TFT HD |
| Access Contr | Wyjście przekaźnikowe zamka / wyjście alarmowe / przycisk wyjścia / czujnik drzwi |
| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Kamera | Podwójna kamera na podczerwień o rozdzielczości 200 W pikseli, podwójna kamera HD |
| Tryb identyfikacji | 1: N, 1: 1 |
| Szybkość identyfikacji | ≦ 0,2 s |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 |
| Wyświetlacz | 2,8-calowy pojemnościowy ekran dotykowy LCD |
|---|---|
| Pojemność karty twarzy/RFID/hasła | 5000 |
| Pojemność rekordu | 500 000 |
| Szybkość identyfikacji | mniej niż 0,2s |
| tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Materiał obudowy | Metalowa obudowa |
|---|---|
| Tryb pracy | Samodzielny |
| wodoodporny poziom | IP68 |
| kolor | Srebro |
| Pojemność karty | 2000 |
| Nazwa produktu | TIMMY Online GPS Patrol Guard 125KHZ Wodoodporny monitoring patrolowy |
|---|---|
| Odczytaj odległość | 3-5 cm |
| Podanie | Rurociąg naftowy, przemysł chemiczny, górniczy |
| waga | 120g |
| Czas czytania | 1 sekunda |
| Nazwa produktu | TIMMY Online GPS Patrol Guard 125KHZ Wodoodporny monitoring patrolowy |
|---|---|
| Odczytaj odległość | 3-5 cm |
| Podanie | Rurociąg naftowy, przemysł chemiczny, górniczy |
| Typ Baterii | Akumulator litowy 3,7 V. |
| Pojemność baterii | 1800 mah |
| Typ kodu kreskowego | Kod QR/Kod kreskowy |
|---|---|
| Tryb dekodowania | Dekodowanie obrazu |
| Typ karty | EM/karta elektroniczna |
| Odległość odczytu (karta) | 3 ~ 6 cm |
| Funkcja czytania | Autoindukcja, wskazówka dźwiękowa |
| Typ kodu kreskowego | Kod QR/Kod kreskowy |
|---|---|
| Tryb dekodowania | Dekodowanie obrazu |
| Typ karty | EM/karta elektroniczna |
| Odległość odczytu (karta) | 3 ~ 6 cm |
| Funkcja czytania | Autoindukcja, wskazówka dźwiękowa |
| Typ kodu kreskowego | Kod QR/Kod kreskowy |
|---|---|
| Tryb dekodowania | Dekodowanie obrazu |
| Typ karty | EM/karta elektroniczna |
| Odległość odczytu (karta) | 3 ~ 6 cm |
| Funkcja czytania | Autoindukcja, wskazówka dźwiękowa |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Komunikacja | Wejście i wyjście Wiegand /USB/RS232/RS485 |
| Tryb weryfikacji | Karta RFID (kod QR) |
| Typ kodu kreskowego | QR, kod jednowymiarowy |
| Odległość odczytu (karta) | 3 ~ 6 cm |