| Nazwa produktu | Wodoodporna metalowa klawiatura Rfid Kontrola dostępu do linii papilarnych z aplikacją Tuya |
|---|---|
| Pojemność linii papilarnych | 300 |
| Kontr dostępu | Wyjście przekaźnika blokady/wyjście alarmowe/przycisk wyjścia/czujnik drzwi |
| Komunikacja | Wiegand IN |
| Tryb pracy | samodzielny |
| Komunikacja | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | NFC, karta IC, karta RFID |
| Typ kodu kreskowego | QR, kod jednowymiarowy |
| Odległość odczytu (karta) | 3 ~ 6 cm |
| Nazwa przedmiotu | Kontrola dostępu do czytnika kodów QR |
| Materiał obudowy | Metalowa obudowa |
|---|---|
| Tryb pracy | Samodzielny |
| wodoodporny poziom | IP68 |
| kolor | Srebro |
| Pojemność karty | 2000 |
| Rodzaj kodu kreskowego | Kod QR, kod kreskowy 1D/20 |
|---|---|
| Odległość odczytu karty | 0~10 cm |
| Tryb dekodowania | dekodowanie obrazu |
| Typ karty | Karta EM/karta elektroniczna/karta NFC |
| Częstotliwość pracy | 125 KHZ (TK4100/EM4100) lub 13,56 MHz M1 |
| Rodzaj | EFace Recognition System kontroli dostępu do drzwi z API |
|---|---|
| Pomiar biometryczny | Rozpoznawanie twarzy/skaner linii papilarnych |
| Wyświetlacz | 5-calowy ekran dotykowy |
| Komunikacja | TCP/IP, USB, WIFI |
| Gwarancja | Roczna gwarancja |
| Nazwa produktu | Czytnik kart kontroli dostępu |
|---|---|
| Protokoły | ISO18000-6C (EPC GEN2), ISO18000-6B,ISO18000-6C |
| Miejsce oryginału | Guangdong, Chiny |
| częstotliwość | 860–960 MHz |
| Częstotliwość pracy | 860-960mhz, 902~928MHz lub 865~868Mhz |
| Typ kodu kreskowego | Kod QR/Kod kreskowy |
|---|---|
| Tryb dekodowania | Dekodowanie obrazu |
| Typ karty | EM/karta elektroniczna |
| Odległość odczytu (karta) | 3 ~ 6 cm |
| Funkcja czytania | Autoindukcja, wskazówka dźwiękowa |
| Typ kodu kreskowego | Kod QR/Kod kreskowy |
|---|---|
| Tryb dekodowania | Dekodowanie obrazu |
| Typ karty | EM/karta elektroniczna |
| Odległość odczytu (karta) | 3 ~ 6 cm |
| Funkcja czytania | Autoindukcja, wskazówka dźwiękowa |
| Nazwa produktu | Maszyna do kontroli dostępu do drzwi |
|---|---|
| Ekran wyświetlający | 8-calowy ekran dotykowy HD |
| Weryfikacja | twarz, PIN, karta IC, dowód osobisty, |
| Pojemność twarzy | 5000 (opcjonalnie 20000) |
| Pojemność karty | 5000 |
| Pokaz | 5-calowy ekran dotykowy |
|---|---|
| Pojemność twarzy | 10 000 |
| Pojemność dziennika | 1 000 000 |
| Dowód osobisty | Obsługa częstotliwości 125 kHz |
| Komunikacja | Pendrive Wifi / TCP / IP / USB |