| Obsługiwane protokoły | ISO18000-6B (ISO18000-6C (EPC GEN2)) |
|---|---|
| Komunikacja | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
| Częstotliwość pracy | ISM 902~928MHz i ISM 865~868MHz,Inne standardy częstotliwości (na zamówienie) |
| Tryb pracy | Stała częstotliwość lub programowanie programowe |
| Moc RF | 0~30dBm (Programowalny programowo) |
| Rodzaj kodu kreskowego | Kod QR, kod kreskowy 1D/20 |
|---|---|
| Odległość odczytu karty | 0~10 cm |
| Tryb dekodowania | dekodowanie obrazu |
| Typ karty | Karta EM/karta elektroniczna/karta NFC |
| Częstotliwość pracy | 125 KHZ (TK4100/EM4100) lub 13,56 MHz M1 |
| Styl identyfikacji | Hasło, twarz, odcisk palca, karta RFID |
|---|---|
| Pojemność kart / pinów odcisków palców | 5000 |
| Pojemność twarzy | 1000 |
| Rekordowa pojemność | 300 000 |
| Komunikacja | sieć tcp / ip, USB, RS485, WIFI (opcjonalnie) |
| Typ | Biometryczna maszyna do pomiaru czasu z czytnikiem kart |
|---|---|
| Pomiar biometryczny | Rozpoznawanie twarzy/skaner linii papilarnych |
| Wyświetlacz | 4-calowy ekran dotykowy |
| Komunikacja | TCP/IP, USB, WIFI |
| Gwarancja | Roczna gwarancja |
| Nazwa produktu | Kontrola dostępu do skanowania twarzy |
|---|---|
| Wyświetlacz | 10.1 calowy ekran |
| Sposób komunikacji | TCP/IP, WIFI, USB |
| System operacyjny | Linux 3.1 |
| Tryb weryfikacji | twarz, odcisk palca, karta rfid, pin. |
| Pokaz | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Pojemność twarzy / karty RFID / hasła | Standardowo 5000, opcjonalnie 20000 |
| Pojemność zapisu | 1000 000 |
| Komunikacja | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (opcjonalnie) |
| Ekran | 8-calowy ekran dotykowy HD IPS |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | 1: N, 1: 1 |
| Szybkość identyfikacji | ≦ 0,2 s |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 50 000 |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Pokaz | 2,8-calowy kolorowy ekran TFT |
|---|---|
| Oprogramowanie | Wolny |
| Pojemność twarzy | 1000 |
| Odcisk palca / karta / hasło | 5000 |
| Komunikacja | Pendrive TCP / IP / USB |
| Pojemność użytkownika | 50 000 |
|---|---|
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Wyświetl rozmiar | 8-calowy ekran dotykowy IPS |
| Obsługa kart | IC/ID/ (opcjonalnie) |
| Rozpoznawanie OdległośćOdległość | 0,5–2,5 m |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Komunikacja | body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断154 window.onload = function () { docu |
| tryb weryfikacji | Karta RFID |
| Antena | Antena okrągła 8dbi |
| Częstotliwość pracy | ISM 902 928 MHz i ISM 865-868 MHz |